آخرین خبرها

روی خط حادثه

کشف ١٠۵کیلو هروئین
از تریلی یخچال‌دار
در پی عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌ رضوی و سمنان، یک محموله ١٠۵کیلویی هروئین از یک تریلی یخچال‌دار کشف شد.
به گزارش شهرآرا، فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌ رضوی درباره جزئیات این عملیات گفت: تیم‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌ رضوی با اقدام‌های اطلاعاتی، رد یک خودرو حامل مواد مخدر را در شهرک صنعتی گرمسار زدند
سردار کریمی افزود: پلیس خراسان‌ رضوی با اخذ نیابت قضایی به گرمسار اعزام شد و در عملیاتی مشترک با فرماندهی انتظامی استان سمنان، این خودرو توقیف گردید.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌ رضوی ادامه داد: مأموران در بازرسی از این تریلی یخچال‌دار، بیش از ١٠۵کیلوگرم هروئین کشف کردند و راننده این خودرو نیز دستگیر شد.


دستگیری مأمورنماهای شیاد
دو فرد در حالی که لباس مأموران را به تن داشتند و سوار بر موتورسیکلت از شهروندان سرقت می‌کردند، به دام افتادند.
به گزارش شهرآرا، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور دراین‌باره گفت: در پی گزارش یکی از شهروندان مبنی‌بر سرقت مدارک و وجوه نقد او به دست دو سارق مأمورنما در یکی از جاده‌های ییلاقی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
سرهنگ حسین بیات مختاری افزود: برابر اعلام شاکی پرونده، دو موتورسوار خودرو وی را متوقف و پس از معرفی خود به عنوان مأموران پلیس آگاهی، اقدام به دریافت مدارک او می‌کنند. آن‌ها پس از گرفتن مدارک، پاسپورت و تلفن همراه، ١٠ میلیون ریال وجه نقد درخواست می‌کنند. با توجه به اینکه شاکی متوجه می‌شود آن‌ها واقعا مأمور نیستند، در یک فرصت، اقدام به فرار می‌کند و مأمورنماها گوشی تلفن و مدارک او را به سرقت
می‌برند.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، پرونده به بخش عملیات ویژه پلیس آگاهی ارجاع شد. پس از ردزنی‌های پلیسی و اطلاعاتی‌، زمانی که سارقان مأمورنما از مال‌باخته‌ای دیگر تقاضای وجه نقد می‌کردند تا مدارک و تلفن همراهش را برگردانند، پلیس آنان را دستگیر کرد و گوشی تلفن و پاسپورت شاکی از آن‌ها کشف شد.


واژگونی پژو
جان سرنشینانش را گرفت
واژگونی یک خودرو سواری پژو موجب جان باختن دو سرنشین این خودرو شد.
به گزارش ایرنا، رئیس پلیس‌راه خراسان‌ رضوی در‌این‌باره گفت: این حادثه شامگاه دوشنبه در پی بارش باران در محور تربت‌حیدریه به فریمان رخ داد.
سرهنگ هادی امیدوار افزود: با اعلام حادثه، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدند. بررسی‌ها نشان داد دو سرنشین این خودرو به علت شدت جراحات در دم جان باخته‌اند.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌رضوی با هشدار به رانندگان برای تجهیز خودروهای خود به وسایل ضروری مورد‌نیاز در زمستان بیان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که رانندگی در شرایط بارندگی نیازمند مهارت‌های ویژه و تجربه کافی است و بیشتر حوادث رانندگی در لحظات آغاز بارندگی‌ها
رخ می‌دهد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس