آخرین خبرها

شبکه

رادیو هفتی‌ها
به تلویزیون برگشتند

سازندگان «رادیو هفت» که سال گذشته قرار بود «رادیو شب» را روی آنتن شبکه «شما» ببرند امسال این برنامه را به تولید می‌رسانند.
به گزارش «مهر»، منصور ضابطیان و محمد صوفی که برنامه‌های «رادیو هفت» و «صد برگ» را در چند سال اخیر روی آنتن شبکه‌های آموزش و ۴ سیما بردند دوباره به تلویزیون بازمی‌گردند. برنامه «رادیو هفت» از بخش‌های مختلف داستان‌خوانی، اجرای شعر، اجرای ترانه و گفت‌وگو با کودکان تشکیل شده بود و مجریانی چون امیرعلی نبویان، شاهین شرافتی، محمد بحرانی، منصور ضابطیان و... در آن حضور داشتند.


مروری بر زندگی علامه طباطبایی با «پیر و عاشق»

نمایش رادیویی «پیر و عاشق» به مناسبت بزرگداشت آیت‌ا... علامه سیدمحمدحسین طباطبایی روی آنتن رادیو نمایش می‌‌رود. به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، «پیر و عاشق» نوشته‌ علی دنیوی ساروی به روزهای آخر زندگی علامه طباطبایی و اعزام نوه وی به جبهه می‌پردازد.


برنامه‌های تلویزیون
در روزهای پایانی صفر

تلویزیون در روزهای پایانی ماه صفر برنامه‌های مختلفی را آماده پخش کرده است. به گزارش «تسنیم»، مستند ٢قسمتی «ضریح نور» با موضوع ساخت ضریح امام‌رضا(ع) پنجشنبه و جمعه‌ حدود ساعت ١ بامداد از شبکه یک پخش می‌‌شود. برنامه «از آسمان» نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم و دفاع مقدس دارد که جمعه ساعت ١۶ از شبکه ٢ سیما پخش می‌‌شود. «مخاطب خاص» از چهارشنبه ٢۴ آبان تا یک‌شنبه ٢٨ آبان به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد. در شبکه ۴ سیما پخش مستند «مسافران طوس» ساخته خدیجه نیسی در ٧ قسمت ٣۵ دقیقه‌ای از روز جمعه ٢۶ آبان ساعت ١٢:٣٠ آغاز می‌‌شود. هریک از قسمت‌های این مستند به شرح‌حال یک خانواده از زائران خارجی حرم مطهر رضوی می‌‌پردازد.


روح‌الامین دست به قلم شد

حسن روح‌الامین، هنرمندی که نقاشی‌های عاشورایی‌اش شهرت دارد، با طراحی ٧ تابلوی نقاشی، مفاهیم و ایده‌های اولیه سریال انیمیشن «محمد رسول‌ا...(ص)» را خلق کرد. به گزارش «فارس»، این هنرمند در مدت زمان حدود ٢ماه به خلق این ٧ اثر هنری پرداخت که در این آثار فضاهایی همچون شب مکه، لیله‌المبیت، برده‌داری، غزوات پیامبر(ص)، قافله، ولادت نور و چوپان به چشم می‌‌خورد. این آثار هنری قرار است به‌عنوان ایده‌ها و پوسترهای اولیه در طراحی لوکیشین‌ها و کاراکترهای مجموعه پویانمایی «محمد رسول‌ا...(ص)» به کار گرفته شوند و الهام‌بخش تصاویری از ١۴٠٠ سال پیش در انیمیشن«محمد رسول‌ا...(ص)» باشند.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس