آخرین خبرها

در بيانيه شوراي شهر مشهد تأكيد شد؛ دست ياری مردم كرمانشاه را به گرمی می فشاريم

شورای اسلامی شهر مشهد با صدور بيانيه‌ای، ضمن همدردی با مردم زلزله‌زده غرب كشور، بر ضرورت مشاركت همگان برای خدمت‌رسانی شايسته به حادثه ديدگان تأكيد كرد.
به گزارش شهرآرا، در بيانيه شورای اسلامی شهر مشهد آمده است: حادثه‌ای که در غرب کشور پدید آمده آن‌قدر محنت و سوگ بر وجود آدمی می‌نشانَد که قلم یارای نقش‌بندی آن‌ها بر کاغذ را ندارد.
در ادامه اين بيانيه مطرح شده است: پیکر دیار فرهاد امروز غرقه در زخم و مویه‌هاست، مصیبتی جان‌کاه که قلب ایران را به درد آورده و خاطر همه ایران امروز نگران و ملول کرمانشاه است.
در بخش ديگری از بيانيه شورای اسلامی شهر آمده است: نگران زنان، پیران و کودکانی که این شب‌های ماتم‌زده پاییزی را در سرمای سوزان غرب کشور، بدون اولیه‌ترین امکانات و منابع زیستی به سر می‌برند، اندوهگین دست‌هایی‌اند که تاب این سرما و آوارگی‌ها را ندارد و محزون چشم‌های مصیبت‌زده‌ای که حسرت روزهای آباد و شاد شان را به نظاره
نشسته اند.
در اين بيانيه تأكيد شده است: اگرچه گروه‌های امدادرسانی خالصانه مشغول به انجام وظیفه هستند و هیچ ذهنی از دغدغه مصائب و مشکلات کرمانشاه فارغ نیست، این کوشش‌ها ذره‌ای از بار مسئولیت ما نمی کاهد.
مردم نیز باید گام به میان بگذارند چه آنکه همواره باور داشته و داریم هرگاه پای مشارکت مردم به عرصه آمده، هر سنگی را از پیش پای کشور و مشکلاتش برداشته است. پس همه به میدان بیاییم و به پاسداشت تمام مجاهدت‌ها و دلاوری‌هایی که مردم کرمانشاه در سال‌های سخت جنگ و دفاع برای حفظ و تعالی خاک ایران داشته‌اند، دست یاری امروزشان را به‌گرمی بفشاریم و عرصه میدان شهدای مشهد را از برای امداد و یاری‌رسانی به هم‌وطنان آسیب‌دیده خود، نقطه ثقل جوشش و هم آوایی ملی خود سازیم.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس