اخبار

تقی‌‌زاده خامسی اولین مدیر زن را منصوب کرد
مریم علیزاده مدیر امور شورای شهر شد
شهردار مشهد مقدس با صدور احکامی جداگانه، مشاور حقوقی خود و مدیر امور شورای اسلامی شهر را منصوب کرد.
به گزارش خبرنگار شهرآرا، طی حکمی از سوی قاسم تقی‌زاده خامسی، عباس شیخ‌الاسلامی به سمت مشاور حقوقی شهردار مشهد مقدس منصوب شد.
شیخ‌الاسلامی رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی بوده است.
همچنین شهردار مشهد در حکمی جداگانه، مریم علیزاده را به سمت مدیر امور شورای اسلامی شهر مشهد منصوب کرد.


رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد خبر داد
برپایی ایستگاه‌های استقبال از زائر به مناسبت دهه آخر صفر
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد از برپایی ایستگاه‌های استقبال از زائران در مشهد به مناسبت دهه آخر صفر خبر داد.
به گزارش شهرآرا، احسان اصولی با بیان این مطلب در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» در تشریح فعالیت‌های شهرداری به مناسبت فرارسیدن دهه پایانی ماه صفر بیان کرد: پاک‌سازی عمومی ورودی‌های شهر در حال انجام است و ایستگاه‌های استقبال از زائران در مبادی ورودی شهر مشهد نیز برپا شده است.
وی با اشاره به سامان‌دهی تبلیغات محیطی بیان کرد: در تلاش هستیم با سامان‌دهی تبلیغات محیطی، فضای شهر را آماده ورود به این ایام و حضور زائران و عزاداران کنیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تعیین مسیر تردد زائران در شهر و مشارکت مردم در اجرای طرح جهاد خدمت و پیش‌بینی تمهیدات لازم برای بازگشت زائران از دیگر اقدامات برای دهه آخر صفر است.
اصولی درباره اهم اقدامات شهرداری مشهد در راهپیمایی اربعین افزود: هشت سوله در نزدیکی حرم مطهر امام‌علی‌(ع) در نجف اشرف احداث شد که به طور متوسط، امکان اقامت ٢۵ هزار نفر‌شب را فراهم کرد.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس