آخرین خبرها

راز موفقیت بنیان گذار تلگرام

﷯ پاول دوروف، صاحب تلگرام و شبکۀ اجتماعی وکانتکته، در آستانۀ سی‌وسومین سالروز تولد خود، هفت روش زندگی خویش را اعلام کرد.
وی گفت: «سال‌هاست هفت عامل مسموم‌‌کنندۀ زندگی را کنار گذاشته‌ و به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام. خوردن گوشت حیوانات، قرص و محصولات دارویی، نیکوتین و تمامی اشکال موادمخدر، قهوه و چای سیاه و سبز، هر نوع نوشابه و انرژی‌زا و فست‌فود و همچنین تماشای تلویزیون و برنامه‌های وابسته به آن را در زندگی کنار گذاشته‌ام و در آینده جزئیات دقیق آن را برای علاقه‌مندان شرح خواهم داد.».
﷯پس از پیروزی تیم ملی استرالیا مقابل تیم ملی سوریه و ضربۀ سر «تیم کیهیل»، بازیکن استرالیا، که باعث پیروزی این تیم شد، کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار لحظۀ ضربه زدن این بازیکن به توپ و حالات چهرۀ او با وی شوخی کردند.
﷯فدراسیون آرژانتین برای اطمینان از صعود این تیم به جام‌جهانی، جادوگری را به‌همراه تیم راهی اکوادور کرده بود!
قرار بر این بود که آرژانتینی‌ها بدون سروصدا از بروخو مانوئل بهره بگیرند و درحقیقت این تلاش برخی روزنامه‌نگاران بود که درنهایت منجر به دیده شدن او در اکوادور شد. فدریکو بوئنو، خبرنگار فاکس اسپورت، تأیید کرده که بروخو با مسی و هم‌تیمی‌هایش دیدار نیز کرده است و گویا فدراسیون آرژانتین معتقد است که حضور او برای تیم، تعیین‌کننده بوده است.
﷯جرارد پیکه بار دیگر با حرکتی جالب به شایعات جدایی از همسرش پایان داد.
در یک ماه اخیر اخبار متعددی دربارۀ جدایی جرارد پیکه، مدافع تیم بارسلونای اسپانیا، از همسرش شکیرا شنیده شده است اما پیکه برای دومین‌بار در دو هفتۀ اخیر مجبور شد با انتشار یک پست معنادار به این شایعه واکنش نشان بدهد.
﷯پزشکان ترکیه از اتفاقی نادر در حوزۀ کاری خود خبر دادند؛ مادر و دختری سوری به نام‌های فاطمه چهل‌ویک‌ساله و غادۀ برنجی بیست‌ویک‌ساله سه سال پیش برای رهایی از جنگ به‌عنوان پناه‌جو به قونیه مهاجرت کرده بودند و اکنون پس از گذراندن دوران بارداری، پزشکان در یک لحظه به‌طور هم‌زمان عمل سزارین را روی آن‌ها انجام دادند.
این مادر و دختر برای اینکه ارادت خود را به رئیس‌جمهور ترکیه نشان دهند، نام‌های رجب و طیب را بر نوزادان تازه‌‌متولدشدۀ خود نهادند.
﷯روزنامۀ سینما در گزارش تازۀ خود تصویری از باران کوثری را در نقش یک فوتبالیست در فیلم «عرق سرد» منتشر کرد.
﷯به‌تازگی تصاویری در فضای مجازی با عنوان تمیز کردن شهر توسط مسئولان با ابتکار فرماندار بهبهان در حال انتشار است. در این تصاویر، مدیران شهری مشغول تمیز کردن خیابان‌های شهر از زباله هستند.
علی مظفری، فرماندار بهبهان، درمورد این اقدام و به‌کارگیری مدیران برای تمیز کردن سطح شهر، گفت: «در جلسۀ هماهنگیِ طرح بسیج عمومی پاک‌سازی خیابان‌های سطح شهر تصمیم گرفتیم برای نظافت شهر، اقدامی همگانی انجام دهیم تا شهر از زباله پاک شود؛ به همین خاطر علاوه‌بر مشارکت شهروندان از مسئولان شهر خواستم که آن‌ها هم در این طرح شرکت کنند.».
﷯عکس جالبی از اولین تاکسی رسمی ایران در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس