آخرین خبرها

دستگیری ٧٨‌ متجاوز مرزی توسط مرزبانان تایباد

دیبا- فرمانده مرزبانی استان از دستگیری ٧٨‌ متجاوز مرزی و کشف ٩٠٠‌ لیتر سوخت قاچاق توسط نیروهای هنگ مرزی تایباد خبر داد.
به گزارش شهرآرا، سردار جان‌نثار، فرمانده مرزبانی خراسان‌ رضوی، گفت: «طی انسداد کامل نوار مرزی و برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد‌ مخدر و سوخت، مرزداران هنگ مرزی تایباد توانستند تعدادی از قاچاقچیان را در نقطۀ صفر مرزی متوقف کنند.».
وی افزود: «طی انجام بازرسی از مسافران در حال تردد از نوار مرزی تایباد، نیروهای ایست و بازرسی «١٧‌شهریور» هنگ مرزی تایباد موفق به کشف ٩٠٠‌ لیتر سوخت قاچاق که این افراد قصد انتقال آن را داشتند شدند.». جان‌نثار ادامه داد: «با توجه به رصد متجاوزان مرزی، نیروهای عملیاتی مستقر در نوار مرز بلافاصله به محل‌های احتمالی ورود اعزام شدند و اقدام به اجرای کمین کردند.».
وی ضمن اشاره به انجام موفق این عملیات تصریح کرد: «سرانجام، پس از انجام مأموریت‌ها، نیروهای مقتدر این هنگ موفق به دستگیری ٧٨‌ متجاوز بیگانه که قصد ورود غیرقانونی به کشور را داشتند شدند.».
فرمانده مرزبانی خراسان‌ رضوی خاطرنشان کرد: «همچنین مأموران، در بازدید بدنی از این افراد، موفق به کشف یک کیلو و ١٧‌ گرم ماد‌ۀ مخدر از نوع هروئین فشرده، که به طرزی کاملا تخصصی در کف کفشش جاسازی شده بود، شدند.».
جان‌نثار در پایان گفت: «مرزداران خراسان‌ رضوی، با پیش‌دستی و مسلط بودن به آخرین شگردهای قاچاقچیان، اجازۀ هیچ‌گونه بی‌قانونی و ورود غیرمجاز از مرزهای استان را نمی‌دهند.».

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس