آخرین خبرها

قاچاق ۴٢٠ کیلو تریاک در پوشش بار لبنیات

محمد‌حسن سیرجانی- فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر و کشف ۴۲۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان سبزوار خبر داد.
به گزارش شهرآرا، سردار قادر کریمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: «مأموران عملیات ویژۀ پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سبزوار، طی عملیاتی مشترک با مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی، یک محمولۀ سنگین تریاک که در یک دستگاه خودروِ کامیونت ایسوزو در قالب بار لبنیات بود را شناسایی کردند.». وی افزود: «مأموران، در این عملیات ضربتی، پس از متوقف ساختن کامیونت لبنیات، آن را مورد بررسی قرار دادند که مقدار ۴٢٠کیلوگرم تریاک، که به طرز ماهرانه‌ای در قسمت بار این خودروِ سنگین جاسازی شده بود، را کشف و ضبط کردند.».
کریمی تصریح کرد: «بر‌اساس تحقیقات میدانی انجام‌شده، مشخص گردید راننده محمولۀ مورد‌نظر را از استان‌های جنوبی بارگیری کرده و قصده داشته است آن را در استان‌های شمالی کشور تحویل دهد.».
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: «در این عملیات، رانندۀ خودروِ کامیونت ایسوزو دستگیر شد و، پس از تشکیل پرونده، به مقام قضایی معرفی گردید.».
وی عنوان کرد: «در تحقیقات بعدی پرونده، مشخص شد مالک محمولۀ مکشوفه فردی دیگر است که، در این رابطه، بلافاصله ردیابی‌های اطلاعاتی انجام گرفت و سرانجام این سوداگر مرگ در سبزوار دستگیر شد.».

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس