آخرین خبرها

ورزش مشهد

آغاز‌به‌کار هیئت‌مدیرۀ جدید باشگاه پدیده
هیئت‌مدیرۀ جدید باشگاه پدیده با برگزاری نخستین‌جلسۀ کاری خود، فعالیتش را رسماً آغاز کرد. در این جلسه زارع‌صفت، رئیس هیئت‌مدیره، به‌همراه وطن‌خواه و کریمویی دیگر‌اعضای هیئت‌مدیره حضور داشتند. اعضادر این جلسه درخصوص وضعیت تیم پدیده در ادامۀ رقابت‌های لیگ برتر و ایجاد برخی تغییرات در ساختار اداری این باشگاه گفتگو کردند.


دعوت بانوان به اردوی تنیس روی میز معلولان
اولین مرحلۀ اردوی انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بانوان با حضور ٤ بانوی خراسانی در اهواز برگزار می‌شود. این اردو برای انتخاب ورزشکاران برتر به‌منظور حضور در مسابقات پاراآسیایی امارات ۲۰۱۷ از تاریخ ۲۶ تا ۳۱شهریور در اهواز برگزار می‌شود و از مشهد محدثه حسینی، زهرا انصاری، فاطمه محمدی و فاطمه سعادتی به این اردو دعوت شده‌اند.


استارت مشهدی‌ها
در لیگ برتر تنیس
چهاردهمین دورۀ رقابت‌های لیگ برتر تنیس باشگاه‌های کشور در حالی از امروز آغاز می‌شود که مشهدی‌ها در این رقابت‌ها یک نماینده خواهند داشت. مراسم قرعه‌کشی چهاردهمین دورۀ رقابت‌های لیگ برتر تنیس مردان، جام خلیج فارس، دیروز در سالن کنفرانس فدراسیون تنیس برگزار شد که براین‌اساس تیم گچ رضا مشهد با تیم‌های آریاگرانول قم، لمیز کافی تهران، بانک حکمت ایرانیان تهران، کرمان‌موتور، شهید همدانی، کلینیک جراحی آبادان و آژانس هواپیمایی ستارۀ شب، رقابت می‌کند. این مسابقات به‌مدت یک هفته و به‌صورت دوره‌ای در آکادمی بین‌المللی تنیس استقلال برگزار می‌شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس