آخرین خبرها

روی خط ورزش

برگزاری دربی پایتخت
به تأخیر افتاد
با صعود پرسپولیس به مرحلۀ نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، دیدار این تیم مقابل استقلال در هفتۀ دهم لیگ برتر به تعویق افتاد. تیم فوتبال پرسپولیس با عبور از الاهلی عربستان در مهرماه دو باز ی با الهلال دارد که این مسأله باعث شده زمان بازی مهم دربی پایتخت هم تحت تأثیر قرار بگیرد.
دربی۸۵ پایتخت پیش‌از‌این قرار بود ٢٨مهرماه برگزار شود، اما به‌دلیل برگزاری بازی برگشت پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در تاریخ ٢۴ یا ٢۵مهرماه، سازمان لیگ، تاریخ برگزاری دربی را تغییر داد. براساس اعلام سازمان لیگ این مسابقه قرار است ۵ آبان برگزار شود. همچنین پرسپولیس در تاریخ ۴ مهرماه هم باید با الهلال بازی رفت خود را برگزار کند که این بازی هم همزمان با مسابقۀ این تیم با نفت آبادان در لیگ برتر شده و قرار است تاریخ جدید آن از سوی سازمان لیگ اعلام شود. همه این ها در حالی است که اردو های تیم ملی فوتبال برای برگزاری دو دیدار دوستانه در مهرماه هم وجود دارد تا بغرنج وضعیت پرسپولیس بیشتر از قبل شود.

﷯ هم‌گروهی ایران با ژاپن
و عراق در هندبال آسیا
قرعه‌کشی رقابت‌های هندبال جام ملت‌های آسیا با هم‌گروهی تیم ایران با کشورهای ژاپن و عراق برگزار شد. هجدهمین دورۀ رقابت‌های هندبال جام ملت‌های آسیا، بهمن‌ماه سال جاری به میزبانی کره‌جنوبی برگزار می‌شود. در این دوره از رقابت‌ها پانزده تیم از قارۀ آسیا و اقیانوسیه با هم رقابت می‌کنند. این مسابقات در سه گروه برگزار می‌شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس