آخرین خبرها

شبکه

«روزهای خوش»
کلید خورد
به‌گزارش «فارس»، تصویربرداری سریال «روزهای خوش» به‌نویسندگی و کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی در مشهد آغاز شد.
حمید لولایی، مرجانه گلچین، حسین محب‌اهری، نصرا... رادش، افسانه ناصری و علی هدایتی از بازیگران اصلی این سریال هستند که گفته می‌شود بناست در نوروز ۹۷ به‌روی آنتن برود.
این سریال ٢۶قسمتی را که طنزی اجتماعی است برای پخش در شبکۀ پنج و در مرکز فیلم و سریال سیما گروه نویسندگانی به‌سرپرستی آقاخانی می‌نویسند.
گفتنی است قصۀ این سریال که از حال‌و‌هوای طنز برخوردار است پیرامون زندگی پسری است که در تهران زندگی می‌کند. بعد از مدتی پدر او از شهرستان برای دیدنش می‌آید و با حقایقی متضاد از زندگی پسرش مواجه می‌شود.


«شما و سیما»
بعد از سال‌ها تغییر کرد
برنامۀ «شما و سیما» جمعه، ۲۴ شهریور، آیتم‌های متنوعی از تولیدات شبکه‌های سیما را به‌تصویر خواهد کشید.به‌گزارش «مهر»، دوربین «شما و سیما» با حضور در پشت‌صحنۀ برنامه «دلویزیون»، افتتاحیۀ سریال «پاهای بی‌قرار» به‌کارگردانی منوچهر ‌هادی و برنامۀ «پالام پولوم پیلیش» ضمن گفتگو با عوامل تولید و بازیگران آخرین اخبار و اطلاعات را از روند تولید و تصویربرداری این برنامه‌ها به بینندگان ارائه می‌کند.
بخش‌های جدیدی نیز به برنامۀ «شما و سیما» اضافه شده که شامل آمار تولید و پخش آثار شبکه‌ها، صدای شما، گزارش مردمی، کلیپ‌های قدیمی‌ سریال‌های ماندگار و نظرسنجی هستند. برنامۀ «شما و سیما» با رویکرد تعامل بیشتر مردم با سیما و ارائۀ تصویری جامع‌تر از انواع تولیدات نمایشی و غیر‌نمایشی معاونت سیمای سازمان صداو‌سیما به‌تهیه‌کنندگی محسن همایونی جمعه‌ها حوالی ساعت ۱۲:۱۵ از شبکۀ یک پخش می‌شود.


فیلم‌های آخر هفتۀ
شبکۀ سۀ سیما
فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی «داود و قمری، «پیکو»، «سرقت از یک سارق»، «تحفۀ هند» و «هلیوس» مطابق زمان‌های اعلام‌شده ٢۴ و ٢۵ شهریور روی آنتن شبکۀ سۀ سیما قرار می‌گیرد.‌به‌گزارش «جام جم»، فیلم سینمایی «داود و قمری» به‌کارگردانی آیدا پناهنده پنجشنبه، ٢٣ شهریور، از ساعت ١٠:٣٠ روی آنتن شبکۀ سۀ سیما قرار می‌گیرد که با ژانر خانوادگی محصول ١٣٨٩ ایران است و بازیگرانی چون هومن سیدی، حدیث میرامینی و علی راضی در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.
فیلم سینمایی «پیکو» به‌کارگردانی شو جیت سیرکات با ژانر
خانوادگی-طنز محصول ٢٠١۵ هندوستان است که آمیتا باچان، دپیکا پادوکنه و عرفان‌خان در آن بازی کرده‌اند و پنجشنبه، ٢٣ شهریور، ساعت ١۵:٣٠ پخش خواهد شد.
فیلم سینمایی «سرقت از یک سارق» به‌کارگردانی دنیل کالپارسورو جمعه، ٢۴ شهریور، از ساعت ٠٠:٠٠ بامداد روی آنتن شبکۀ سۀ سیما قرار می‌گیرد که محصول مشترک اسپانیا، فرانسه و آرژانتین
است.
فیلم سینمایی «تحفۀ هند» به‌کارگردانی محمد‌رضا زهتابی جمعه، ٢۴ شهریور، از ساعت ١٠:٣٠ روانۀ آنتن شبکۀ سه می‌شود که با ژانر طنز محصول ایران در سال ١٣٧٣ است. فیلم سینمایی «هلیوس» به‌کارگردانی لاکمن لانگ جمعه، ٢۴ شهریور، ساعت ١۴:٣٠ از شبکۀ سۀ سیما پخش می‌شود. این فیلم سینمایی با ژانر حادثه‌ای محصول مشترک هنگ‌کنگ و چین در سال ٢٠١۵ است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس