دغدغۀ بازنشستگان فرهنگی دربارۀ اختلاف زیاد میزان دستمزد با معلمان جدید؛ درخواست تسریع همسان سازی حقوق

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق روش‌های ذيل، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ مراجعه حضوری

﷯٠٩١۵٠٠٠٩٣٣ بنازم به این قانون که سال ٩٣ با٣٠سال مدیریت در مدارس و اخذ آخرین رتبه و گروه و تشویقی، بازنشسته شدم، اما حقوقم نصف حقوق شاغل هم‌ردیفم است!لطفا به همسان سازی حقوق سرعت ببخشید.
﷯٠٩١۵٠٠٠٨۵٧ از وزارت آموزش‌وپرورش تفاضا داریم اگر قرار است معلم استخدام کنند، از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر و افراد باسوادِ معدل‌بالا انتخاب نمایند تا اُفت تحصیلی موجود که محصول برخی معلمان کم‌سواد و بی‌انگیزه است، رفع شود.
﷯٠٩٠١٠٠٠٢۴٢ چرا به مشکلات استخرهای خیابان حجاب۵٢ و خیابان حجاب١ رسیدگی نمی‌شود؟ آب دوش‌ها بسیارسرد و کم‌فشار است. آب قسمت کم‌عمقِ استخر هم سرد است.
﷯٠٩١۵٠٠٠۶۶٢ سلام. از فروشگاه آنلاین «همراه اول» ٨روز است یک‌گوشی خریدم. قرار بوده گوشی را طی ٢روز تحویل بدن، اما هنوز نفرستادن. جواب درستی هم نمی‌دن. تو رو خدا پیام منو چاپ کنید شاید جواب بدن.
﷯٠٩١۵٠٠٠١٩١ چه‌خبر از سهام عدالت؟ آن‌هایی که ثبت‌نام نشده‌اند چه کنند؟ اصلاً چه‌کسی باید پاسخگوی این سؤالات باشد؟
٠٩٣٩٠٠٠١٠۴ سلام‌ شهرآرا.‌ لطفا‌ً پروندۀ پدیده‌ را‌ پیگیری‌ کنید‌ . الان‌ ۳سال است که با‌ جان‌‌و‌‌مال‌ مردم‌ بازی‌ می‌شود.‌
شهروند: با شروع به کار شورای شهر جدید، کار بهسازی بلوار طبرسی شمالی متوقف شده است. چرا؟ شهرداری منطقۀ چهار مشهد لطفاً پاسخ دهد.
﷯ شهرآرا: پاسخ به این پیامک را به‌زودی در همین صفحه بخوانید.
﷯٠٩١٩٠٠٠۶۵١ سلام. ما ١٣۶هزار سهام‌دار پدیده، سه‌سال است که به خاک سیاه نشستیم و پولمان را به‌هیچ‌وجه نمی‌توانیم بگیریم (حتی اصلش را). اگر در مشکلات کمکمان نمی‌کنید، پس کی به کمکمان می‌آیید؟ لطفاً مجدانه پیگیری کنید.
﷯٠٩٣٠٠٠٠۴۴۵ چمن زمین‌چمن خیابان طبرسی شمالی١٢ بسیارفرسوده شده. آقایون شهرداری منطقه کاری کنید.
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٩٨ باعرض سلام به عوامل شهرآرا. انتقادی داشتم به نظارت شهرداری بر شهرک باهنر. اولا چرا به شرکت‌های خصوصیِ جمع‌آوری زباله تذکر نمی‌دهید که هنگام اذان مغرب، به‌مدت ٢٠دقیقه آهنگ هشدار زباله را قطع کنند؟ ثانیاً چرا باوجود تذکر قبلی، زمین ورزشی پارک «بهشت»، مجالس عروسی را در شب برگزار می‌کند و تا دیروقت صدای آهنگ می‌آید؟
﷯٠٩٣٣٠٠٠١۶٩ سلام. وقت به‌خیر. شما را به خدا یک‌گزارش از معاینۀ فنی میدان حافظ و شرکت تست گاز در آزادی٧۶ تهیه کنید و ببینید چه‌قدر مردم رو گرفتار کردند. باید یک‌هفته علافی را برای معاینۀ فنی تحمل کنی. دوشب آن‌جا درگیر و معطلی می‌کشی، بعد می‌گویند: «برو تست گاز.». آنجا هم باید با خودرو از شب قبل بری بایستی در نوبت، تازه۴٠تا ماشین بیشتر بازدید نمی‌کنند. لطفاً به این وضعیت رسیدگی کنید.
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٩٨ باسلام. لطفاً به‌عرض کلانتری شهرک شهید رجایی و باهنر برسانید: به‌جای توقف اتوبوس‌های بی.آر.تی برای جمع‌آوری اتباع افغانِ بدون کارت اقامت، روزهای جمعۀ هرهفته به جمعه‌بازار تشریف ببرند و فروشنده و خریدار را جمع‌آوری کنند و وقت جماعت را اول صبح کاری نگیرند. باتشکر از عوامل شهرآرا.
﷯٠٩٣٠٠٠٠۵٩٨ شهرداری منطقۀ١٢ برای احداث بولوار «حضرت محمد (ص)» که شمال مشهد را به غرب متصل می‌کند، اقدام کند. سال‌هاست این بولوار رها شده است !
﷯٠٩١۵٠٠٠٧٢٣ روزنامۀ محترم شهرآرا؛ به‌اطلاع می‌رساند کوی رضاییه و سجادیه در منطقۀ۵ شهرداری در مجاورت ریل راه‌آهن واقع شده است. ٢سال قبل راه زیرگذر عابر از زیر ریل راه‌آهنِ انتهای وحدت١٢ ساخته شده، اما این منطقه با جمعیت زیاد و میلان‌های بن‌بست نیاز به تونل‌های بیشتری از زیر ریل‌های قطار برای استفادۀ افراد و دانش‌آموزان دارد. درخواست رسیدگی داریم.
﷯٠٩٢١٠٠٠۵۵٨ خداقوت، برای زیبا‌سازی شهرمان و دیگر شهرهای کشور عزیزمان، اگر در نمای بیرون ساختمان‌ها، از قاب‌های بزرگی که زیرش سیمان صاف خورده، یا از کاغذدیواری‌ها یا کف‌پوش‌هایی که طرح ٣بعدی گل و غیره دارد و ضدآب و ضدآفتاب هم هست استفاده شود، خیلی در زیباسازی شهرهایمان مؤثر است.
﷯٠٩٣٧٠٠٠٠٨٢ سلام. قبلا تشکیل تعاونی در ادارۀ تعاون، مجانی بود، ولی حالا برای یک‌بررسی مدارک مجمع، اتاق تعاون چرتکه می‌اندازد. روز‌به‌روز بدتر می‌شود اما بهتر نخواهد شد. با ادغام وزارت تعاون کاملا تعاونی‌ها آب شدند و مشکلاتشان روی دستشان ماند.
﷯٠٩١۵٠٠٠٧۶۶ تمام سوپری‌ها با طرح حذف قیمت موادغذایی جمع می‌شوند. لطفاً بیشتر به این موضوع بپردازید.

بازخورد
﷯٠٩١۵٠٠٠٧۶۶ بازخورد مطلب «سرسره» در صفحۀ١۶: سلام، قسمت «سرسره» روز چهارشنبه، ١۵شهریور، بسیارعالی بود. تشکر.
﷯٠٩٣٧٠٠٠٠٨٢ بازخورد مطلب «باغ خونی: ملاقات ممنوع». سلام. بسیارعالی بود گزارش «باغ خونی». متأسفم برای سازمان‌های مربوط که تابه‌حال اقدامی نکرده‌اند. خواهشمند است مسئلۀ «باغ خونی» را تا نتیجۀ کامل پیگیر باشید. متشکرم.
﷯٠٩١٠٠٠٠۶٩۵ بازخورد مطلب «مرثیه‌ای برای متروی مشهد» در صفحۀ۵: در تهران ٨خط‌ ‌مترو ‌افتتاح ‌شد، ما هم ‌٢خط ‌فعال ‌داریم‌؛ باید بدون ‌هیچ‌حاشیه‌ای ‌همین‌ روند را باسرعت‌ بیشتر ادامه‌ داد و نباید وقت را‌ برای بازنگری ‌‌در طرح‌های قبلی هدر دهیم. ‌با این ‌وضع، ‌مردم ‌خودروی شخصی می‌خرند. خیابان‌ها دیگر توان ترافیک را ندارد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس