بهترین ورزشگاه جهان لطفا با وضو وارد شوید

﷯ محسن ترکی بعد از اینکه در روز افتتاحیۀ ورزشگاه امام‌رضا(ع) به‌عنوان داور دیدار دوستانۀ منتخب مشهد و منتخب کربلا برگزیده شد، متنی را در اینستاگرامش منتشر کرد.
وی نوشت: «به امید اینکه به حرمت آقا علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) قداست این ورزشگاه همیشه حفظ شود و هیچ‌گاه شاهد هیچ بی‌احترامی‌ در این ورزشگاه نباشیم. آن موقع است که می‌گوییم بهترین ورزشگاه جهان را داریم، لطفاً با وضو وارد شوید.».
﷯گروه کربلایی‌زاده و رفیعی به فینال ادابازی خندوانه نرسید و به این ترتیب شاهد رقابت «جویندگان طلا» با «صدا، سیما» در مسابقۀ پایانی ادابازی خواهیم بود.
برنامۀ خندوانه، دوشنبه‌شب این هفته، میزبان دو گروه حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده(خوشحال و شادِ خندان) و ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا) بود و سرانجام گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا) با ٨۴امتیاز به فینال مسابقۀ ادابازی راه یافت.
﷯تصویر جالبی با عنوان «صندلی‌های عجیب یک پیکان‌وانت» در فضای مجازی دست به دست می‌شود.
﷯پوسترِ بازی الاهلی و پرسپولیس رونمایی شد و در آن به شکلی کنایه‌آمیز، شرایط بازیکن حریف آماده‌تر پرسپولیس به نمایش گذاشته شد.
در این پوستر که رسانه‌های عربستانی پخش کرده‌اند، عمر سوماه سوری دربرابر مرتضی ربیع‌خواه به تصویر کشیده شده است و این موضوع می‌تواند در نوع خود جالب باشد. در این پوستر عمرسوماه در حالتی تهاجمی‌ برابر ربیع‌خواه قرار گرفته است و نامتعادل بودن هافبک پرسپولیس را به رخ کشیده‌اند.
﷯ماری فرانسوا سعدی کارنو، سیاست‌مدار فرانسوی و پنجمین رئیس‌جمهور فرانسه در دوران جمهوری سوم این کشور بود.
جام‌جم آن‌لاین نوشت: «ماری فرانسوا سعدی کارنو، سیاست‌مدار فرانسوی و پنجمین رئیس‌جمهور فرانسه در دوران جمهوری سوم این کشور بود که پدر وی به فرهنگ و ادب فارسی عشق می‌ورزید و به‌علت علاقۀ وافرش به سعدی، شاعر پرآوازۀ ایرانی، نام میانی فرزندش را سعدی نهاد.».
﷯مأموران گمرک ایران در جدیدترین عملیات مبارزه با موادمخدر موفق شدند قلیانی را کشف کنند که از مادۀ مخدر شیشه ساخته شده است.
در این عملیات، ۴کیلو و ۶٣٠گرم مادۀ مخدر شیشه که قاچاقچیان به شکل قلیان درآورده بودند و قصد داشتند آن را از طریق یک بستۀ پستی جابه‌جا کنند، کشف شد.
﷯«خاویِر آتنچیو»، انیماتور کارتون معروف «پینوکیو»، «دزدان دریایی کاراییب» و «کاخ جن‌زده» در نودوهشت‌سالگی درگذشت.
﷯اولین تصاویر سریال پایتخت۵ به‌کارگردانی سیروس مقدم در فضای مجازی منتشر شد.
﷯تصویری از جشن تولد ژیان در ایران منتشر شده است.
ژیان نام ایرانی یکی از مدل‌های خودروی فرانسوی «سیتروئن» بود که از اواخر دهۀ١٣۴٠ تا سال١٣۵٧ در کارخانۀ سایپا تولید می‌شد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس