ورزش مشهد

حضور ٢ساعتۀ ملی‌پوشان در مشهد
کاروان تیم ملی فوتسال ایران صبح امروز از مشهد راهی ترکمنستان شد. بازی‌های داخل سالن آسیایی از ٢۵شهریورماه قرار است در عشق‌آباد ترکمنستان آغاز شود و براین‌اساس کاروان تیم ملی فوتسال ایران ساعت ۶ صبح امروز از طریق فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد وارد مشهد شدند و ساعت٨ صبح با اتوبوس از فرودگاه به‌سمت عشق‌آباد حرکت کردند. ملی‌پوشان فوتسال کشورمان در اولین بازی خود دوشنبه هفتۀ آینده به‌مصاف تاهیتی خواهند رفت.


نشست خبری دوچرخه‌سواری در قبرستان!
نشست خبری تور دوچرخه‌سواری چشمه‌سبز گلمکان در یک قبرستان برگزار شد! هیئت دوچرخه‌سواری خراسان‌رضوی و ادارۀ ورزش و جوانان چناران در پاسخ به انتقاد خبرنگاران در انتخاب محل برگزاری این نشست خبری، دلیل آن را معرفی جاذبه‌های تاریخی گلمکان عنوان کردند! چهارمین دورۀ مسابقۀ دوچرخه‌سواری چشمه‌سبز گلمکان، قرار است در مسیری به طول ۶کیلومتر و در ۶ دور یکشنبه هفتۀ آینده برگزار شود.


دختران فوتبالیست
در تیم ملی فوتبال
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۵ سال درحالی از دیروز در تهران آغاز شد که دو بازیکن خراسانی در این اردو حضور دارند. اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال زیر ۱۵ سال بانوان طی یک هفته برگزار می‌شود و فاطمه سرورزاده و زهرا شاه‌مردان‌زاده از استان خراسان‌رضوی توسط معصومه جهانچی سرمربی این تیم، به اردوی تیم ملی فراخوانده شده‌اند.


داوران مشهدی
در رالى بین‌المللى
پنجمین مرحله از سرى‌مسابقات اتومبیل‌رانی رالى بین‌المللى خاورمیانه در استان فارس (شهر شیراز) در روزهاى پنجشنبه و جمعه ٢٣ و ٢۴ شهریورماه برگزار می‌شود. براین‌اساس کامران توتونچی، الیاس خلیلی، مهداد گوهریان، آرش کلاهی و حسن قوامی، اعضای کمیتۀ داوران هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی خراسان رضوی در این رقابت‌ها برای ثبت رکوردها و خطاهای شرکت‌کنندگان حضور خواهند داشت.


خداداد در افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع)
خداداد عزیزی برای حضور در بازی افتتاحیۀ ورزشگاه امام‌رضا(ع) مشهد دعوت شد. پیش‌کسوت فوتبال خراسان رضوی که طی سال‌های گذشته در بازی‌های خیرخواهانۀ زیادی حضور داشته است، این بار برای حضور در مراسم افتتاحیۀ ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد که قرار است شنبه ٢۵شهریور با برگزاری دیدار تیم های منتخب مشهد و ‌کربلا برگزار شود، حضور پیدا می کند.


خراسانی‌ها در آستانۀ قهرمانی لیگ اسکیت
دور پایانی مسابقات لیگ اسکیت کشور پنجشنبه درحالی در تهران برگزار خواهد شد که نمایندۀ خراسان رضوی در آستانۀ قهرمانی این مسابقات قرار دارد. در این مسابقات تیم‌های مختلفی از سراسر کشور حضور دارند و تیم طرقبه‌شاندیز نیز با اختلاف هزارامتیازی در صدر این رقابت‌ها ایستاده است. اسکیت‌بازان خراسانی در این مرحله حتی با کسب پایین‌ترین امتیاز بازهم قهرمانی این رقابت‌ها را به خود اختصاص خواهند داد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس