از میان خبرها

رسول صدرعاملی
«سال دوم دانشکدۀ من» را کلید زد
فیلم سینمایی «سال دوم دانشکدۀ من» به‌کارگردانی رسول صدرعاملی و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی هم‌زمان با روز ملی «سینما» در دانشگاه «علم و صنعت» مقابل دوربین رفته است. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته فیلم‌برداری فیلم جدید صدرعاملی تا اوایل آبان‌ماه در تهران و اصفهان به‌طول می‌انجامد. علی مصفا، بابک حمیدیان، شقایق فراهانی، پدرام شریفی، پانته‌آ پناهی‌ها، نیلوفر خوش‌خلق، شیوا خسرومهر، مریم بوبانی و علیرضا استادی بازیگرانی هستند که حضورشان در این فیلم سینمایی قطعی شده است.


اهدای تابلویی با امضای چهره‌های سینما به خانوادۀ شهید حججی
هم‌زمان با ۲۱ شهریور، روز ملی «سینما»، بیش از ۴۰ هنرمند حوزۀ سینما، اعم از کارگردانان، بازیگران، تهیه‌کنندگان و ...، با امضا و اهدای تابلویی به همسر و فرزند خردسال شهید محسن حججی که حاوی تصویری از آن شهید و قطعه‌شعری از قیصر امین‌پور است یاد و خاطرۀ وی و شهدای مدافع حرم را گرامی‌
داشتند.
اکبر زنجانپور، احمدرضا درویش، حسن فتحی، مجید مظفری، شهریار بحرانی، تورج منصوری، پرویز شیخ‌طادی، همایون اسعدیان، جواد شمقدری، منوچهر شاهسواری، جمال شورجه، فریبا کوثری، نادر طالب‌زاده، فریدون جیرانی، مسعود ده‌نمکی، جهانگیر الماسی، علیرضا رضاداد، سیروس الوند، مجید رجبی معمار، محمدعلی باشه‌آهنگر، نادر مقدس، احمد مرادپور، مهدی فیوضی، رضا ناجی، سید‌احمد میرعلایی، نگین صدق‌گویا، مهدی عظیمی‌ میرآبادی، داریوش باباییان، علی دهکردی، حسن علیمردانی، قربان ‌نجفی، ناصر شفق، کمند امیرسلیمانی، شفیع آقامحمدیان و ... از‌جمله امضاکنندگان این تابلو هستند. این تابلو را که طرح گرافیکی آن از محمد یاراحمدی، مدیر هنری جشنوارۀ بین‌المللی فیلم و عکس «مسیر عشق»، است ستاد این جشنواره تحویل خانوادۀ شهید حججی در شهرستان نجف‌آباد اصفهان می‌دهد تا احترام و ارادت چهره‌های سینمایی کشور به شهیدان این سرزمین ثبت‌شود.


«خیابان دیوار»
آمادۀ نمایش شد
فیلم سینمایی «خیابان دیوار» به‌کارگردانی بهمن کامیار و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی آمادۀ نمایش شد. «خیابان دیوار» که فیلم‌برداری آن پس از ٣٢ جلسه در خردادماه به‌پایان رسید پس از پشت‌سر‌گذاشتن تدوین، صداگذاری و موسیقی مراحل فنی خود را به‌پایان رساند و آمادۀ نمایش شد.


بهنوش بختیاری با
«آقای سانسور» همراه شد
فیلم سینمایی «آقای سانسور» به‌کارگردانی علی جبارزاده در مراحل پایانی پیش‌تولید قرار دارد و براساس برنامه‌ریزی‌ها با انتخاب کامل لوکیشن‌ها، بازیگران و عوامل پشت دوربین ٢٥ شهریورماه در تهران مقابل دوربین خواهد رفت. پس از قطعی‌شدن حضور محمدرضا فروتن به‌عنوان نقش اصلی این فیلم بهنوش بختیاری هم به‌تازگی به این پروژه پیوسته است.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس