آخرین خبرها

روی خط حادثه

قتل به خاطر
طلب ۵/١ میلیون تومانی
عامل قتل در بیابان‌های حسن‌آباد تهران، پس از یک سال، دستگیر شد و مدعی شد به خاطر طلبی ۵/١میلیون‌تومانی دست به جنایت زده است.
به گزارش خبرنگار مهر، ۲۲شهریور سال گذشته، رانندۀ یک دستگاه خودروِ تریلر، در جادۀ قدیم قم در منطقۀ حسن‌آباد، در حین کنترل لاستیک‌های خودرو، با جسد فردی حدوداً ۵۰ ساله در کنارۀ جاده روبه‌رو می‌شود و بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع می‌دهد.
با حضور مأموران، مشخص شد متوفی بر اثر اصابت ضربات متعدد جسم تیز به ناحیۀ قفسه سینه به قتل رسیده است. پس از گذشت چند روز از زمان کشف جسد و با مراجعۀ اعضای یک خانواده، هویت جسد ناشناس، که اسماعیل نام داشت و ۴۵ساله و تبعۀ افغانستان بود، شناسایی شد.
بررسی‌ها نشان داد مقتول آخرین‌بار با یکی از طلبکارانش به نام عبدا... ۳۶‌ساله، تبعۀ افغانستان، مشاهده شده و این فرد به افغانستان متواری شده است.
اوایل مرداد امسال، متهم، که به صورت غیرقانونی وارد ایران شده بود، دستگیر شد. متهم به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت انگیز‌ه‌اش از این جنایت وصول طلب یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی‌اش از مقتول بوده
است.


متلاشی شدن باند کلاهبرداران ۸ میلیاردی در مشهد
با تلاش پلیس آگاهی باند کلاهبرداری ٨ میلیارد ریالی با جعل اسناد ملکی در مشهد متلاشی شد.
به گزارش شهرآرا، با دریافت مرجوعۀ قضایی از سوی یک شهروند دربارۀ کلاهبرداری ٨ میلیارد ریالی با جعل سند، موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.
در بررسی اظهارات مال‌باخته، مشخص شد این فرد یک منزل مسکونی را در مشهد به مبلغ ٨ میلیارد ریال معامله کرده و مبلغ قابل‌توجهی از آن را پرداخت کرده است. او در انجام مراحل قانونی متوجه شده است وکالت‌نامه و اسناد ارائه‌شده جعلی است و ملک متعلق به شخصی دیگر است‌. کارآگاهان، پس از بررسی دقیق اظهارات مال‌باخته، چهرۀ فرضی متهم را ترسیم کردند و، پس از اقدامات اطلاعاتی، بعد از گذشت چند هفته، در اقدامی ضربتی، او و یکی از همدستانش را دستگیر کردند. متهمان، در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده، در مواجهه با مال‌باخته، به جعل سند با همکاری دو نفر دیگر اعتراف کردند و مأموران، با هماهنگی مقام قضایی، دو کلاهبردار دیگر را نیز در یکی از مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند.».


اخاذی با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی
عامل اخاذی یک میلیون تومانی که به انتشار تصاویر خصوصی تهدید کرده بود توسط پلیس نیشابور شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش شهرآرا، با دریافت مرجوعۀ قضایی از سوی مردی جوان مبنی‌بر اخاذی و تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی، تیمی از کارشناسان پلیس فتا شناسایی متهم را در در دستور کار خود قرار دادند.
در بررسی اظهارات شاکی پرونده، مشخص شد فردی ناشناس، با ارسال تعدادی از تصاویر خصوصی خواهر او، ضمن مزاحمت و تهدید به انتشار عکس‌ها در شبکه‌های اجتماعی، درخواست کرده است مبلغ ۱۰میلیون ریال به حسابش واریز شود. کارشناسان پلیس فتا، با استفاده از محصولات دیجیتالی به‌جامانده و با هماهنگی قضایی، متهم را در یکی از شهرهای هم‌جوار دستگیر
کردند.
این متهم ۲۳‌ساله، پس از دستگیری، به دادسرا اعزام شد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس