آخرین خبرها

فرمانده انتظامی مشهد خبر داد؛ تیراندازی هوایی برای دستگیری ۵ متهم در مشهد

ابوعطا- در عملیات گستردۀ تشدید مبارزه با سرقت‌های خیابانی، پنج سارق حرفه‌ای، با شلیک تیر هوایی، طی چند عملیات دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی مشهد دراین‌باره گفت: «مأموران کلانتری شهید هاشمی‌نژاد مشهد، در عملیاتی ضربتی، ساعت ۶‌ بامداد روز گذشته، دو جوان موتورسوار که از سارقان خیابانی بودند را در چهارراه گاز مشهد تحت تعقیب قرار دادند اما این افراد، بدون توجه به دستور ایست پلیس، متواری شدند. مأموران کلانتری۱۳‌، با شلیک تیر هوایی با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح، دو متهم ٢٠و۴۶ساله را دستگیر کردند.».
سرهنگ بوستانی افزود: «مأموران کلانتری ‌طرق نیز، با مشاهدۀ جوانی ۲۶‌ساله در حال ارتکاب سرقت از یک پیکان‌وانت، وارد عمل شدند. متهم از صحنه متواری شد و پلیس، با شلیک تیر هوایی، این سارق خیابانی را به دام انداخت.».
وی گفت: «مأموران کلانتری طرق همچنین در منطقۀ خواجه‌اباصلت زنی ۳۰‌ساله‌ را در حال ارتکاب سرقت دستگیر کردند. این زن معتاد تاکنون به پنج فقره سرقت اعتراف کرده است.».
بوستانی ادامه داد: «تیم‌های گشت نامحسوس کلانتری بانوان نیز زنی ۳۲‌ساله‌ که یکی از عاملان اصلی سرقت از مسافران اتوبوس‌های بی‌آر‌تی شرکت واحد بود را در حال ارتکاب سرقت دستگیر کردند. در بازرسی وسایل متهم، سه گوشی تلفن همراه، دو عدد کیف پول زنانه و ۳۰۰‌هزار تومان وجه نقد کشف شد.».

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس