آخرین خبرها

گلایۀ شهروند از روند صعودی اجاره بهای منازل مسکونی با وجود شیب کم افزایش حقوق؛ مسابقه نا برابر درآمد و اجارۀ خانه

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق روش‌های ذيل، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ مراجعه حضوری

٠٩٣۵٠٠٠۶٧٧ جالب است هر جا می‌ریم دنبال اجارۀ خانه، طرف می‌گه فلان مقدار است. بعدشم می‌گه ١۵ تا ٢٠% اضافه می‌گیم چون تورم داشتیم. بابا! ما درآمدمان ۵ یا ۶‌ساله هی کمتر از سال گذشته می‌شه. چرا همه مثل دارایی‌چی‌ها صحبت می‌کنند و از دل ما مشاغل آزاد خبر ندارند؟ چیز دیگر که خیلی جالب است، اینکه اکثر خانه‌هایی که مراجعه می‌کنیم، صاحبخانه یا کارمند دولت است یا بازنشسته!
﷯٠٩٣۵٠٠٠٢۵۶ آقای سیف! تا کی می خواهید دربارۀ بانک‌هایی‌که خودتان تأیید کردید که فساد و بی‌مهری نسبت به مردم روا داشتند، این‌قدر بی‌خیال باشید؟ واقعاً که!
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٠۵ با سلام. می‌گویند فرهنگ مردم یک جامعه را به‌زور نمی‌توان بالا برد. والا من اگر قدرتی داشتم، کسانی‌ را که آب دهانشان را داخل خیابان می‌اندازند چنان جریمه می‌کردم که فرهنگشان بالاجبار بالا رود! متأسفم برای این افراد. واقعاً باید برای این مناظر نازیبا هم فکری کرد.
﷯شهروند: سلام. رئیس محترم بیمارستان امام رضا! لطفاً به بهداشت بیمارستان دولتی خودتان رسیدگی کنید.
﷯٠٩٣٣٠٠٠٧۴۵ سلام. ضمن تشکر از شهرداری منطقۀ١٢، خواهش می‌کنم زمین‌هایی را که در محدودۀ مجیدیه برای فضای سبز و پارک مشخص نموده‌اند تکمیل کنند، مثل زمینی که بین رحمانیۀ ١۶و١٨ قرار دارد. ما هم می‌خواهیم در آن محدوده از فضای سبز و همچنین ورزش صبحگاهی استفاده کنیم.
﷯٠٩١۵٠٠٠٢٧٨ به‌عنوان یک جهادی با تخریب ویلا مخالف هستم. وقتی می‌شود از صددرصد یک زمین ٢٠درصد مسکونی و ٨٠‌درصد باغ ایجاد کرد، یعنی آبادانی. چه اشکال دارد این؟
﷯٠٩١۵٠٠٠٨٨١ سلام علیکم. درخواست می‌کنم مسئولان محترم سری به منطقۀ ثامن و ۵ بزنند. انواع و اقسام کامیون‌ها و اتوبوس‌های بیابانی در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف پارک کرده‌اند و درحال تردد هستند. معلوم نیست این تابلوهای ورود ممنوع اتوبوس و کامیون برای کیست؟ وضعیت هوا در این منطقه به هشدار رسیده.
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٣۵ با سلام. ممنون از روزنامۀ خوبتون. در خیابان شهرستانی ١٣/ ٧ در منطقۀ‌٩ ساکن هستیم. هشت ساله که شهرداری قول داده اینجا رو آسفالت کنه. نه جدول داره، نه روشنایی و نه آسفالت. آب فاضلاب هم توی خیابون رها شده. به داد مردم برسید.
﷯ شهرآرا: رسیدگی به وضعیت فاضلاب بر‌عهدۀ سازمان آب و فاضلاب است و رسیدگی به آسفالت بر‌عهدۀ شهرداری.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٢٧٨ یکی از زیبایی‌های شهر، رنگ‌آمیزی دیوارهای شهری است که متأسفانه به‌خاطر سد معبر این زیبایی دیده نمی‌شود.
﷯٠٩١۵٠٠٠٠٣٨ درد بزرگیه که پدری که تمام سرمایۀ زندگی‌اش توی شرکت پدیده گیر کرده، وقتی با پسر سه‌ساله‌اش از جلوی اسباب‌بازی‌فروشی رد می‌شه، بچۀ سه‌ساله بچسبه به سه‌چرخۀ پلاستیکی و پدر نتونه سه‌چرخۀ پلاستیکی ۵٠‌هزار تومانی رو برای پسرش بخره. واقعاً برای مسئولان متأسفم.
﷯٠٩١۵٠٠٠٩٣۴ سلام. درخیابان پنجتن دوبل پارک‌کردن قانون شده. سر شب به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان تردد کرد. می‌خواستم از پلیس راهور مشهد سؤال کنم چرا ابتدای پنجتن با ماشین‌های حمل گوشت که عامل ترافیک است برخورد نمی‌شود؟ با تشکر.
﷯٠٩١۵٠٠٠٢۴٨ شهردار منطقۀ٣! چمن مصنوعی زمین فوتبال طبرسی شمالی١٢ فرسوده شده. لطفاً رسیدگی کنید.
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٧٢ سلام و خدا قوت. مدت‌هاست در بزرگراه بابانظر بین میدان شهید عباسپور و پنجتن، حدفاصل بابانظر ۴١ تا ٨٣ در باند جنوبی، اختلاف سطح زیادی ایجاد شده که موجب اختلال در عبور و مرور و بعضاً تصادف می‌شود. خواهشمند است به گوش مسئولان منطقه برسانید؛ شاید کسی احساس مسئولیت کند.
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٠۵ سلام. اگه یک‌سال، خدایی‌نکرده، حق ویزیت پزشکان دیرتر و یا درصدی کمتر اضافه شود، نظام پزشکی، روزنامه‌ها و صداوسیما رو روی سر دولت خراب می‌کنن! اما وقتی همین خانم یا آقای دکتر ۴۵هزار تومن می‌گیره و ١٠دقیقه کمتر بیمار رو ویزیت می‌کنه و نسخه می‌ده، یک دولتمرد پیدا نمی‌شه که جلوی نظام پزشکی قد علم کنه. حالا هی بیان و «تکریم ارباب رجوع» رو عَلَم کنن!
﷯٠٩١۵٠٠٠۵٢٣ با سلام. چندین مرتبه با ١٣٧ تماس گرفتم و از نظافت سرتاسر خیابان شهید رستمی٢٣ گلایه کردم. متأسفانه هیچ اقدامی برای بهبود نظافت صورت نگرفته. خواهشمندم شهرداری منطقه برای شستشو و نظافت اقدام کند.


بازخورد
﷯٠٩٣۵٠٠٠۶۵۵ بازخورد مطلب خط رو خط در صفحۀ١۶: آفرین به احمدزاده، مربی سابق ملوان! اولویت انتخاب یک فوتبالیست در یک تیم، باید ادب و تربیت باشه و تا آخر دنبال شود. این خلأ فرهنگی رو پر کنین.
﷯٠٩١۵٠٠٠٢۴۶ بازخورد مطلب «دستگیری ٢٧ عضو گروه عرفان حلقه در مشهد» در صفحۀ١۵: سلام. گزارش مربوط به عرفان حلقه را خواندم. غیر از اینکه بیشتر علاقه‌مند شدم که بیشتر در‌بارۀ عقایدشان بدانم، اثر دیگری نداشت. بهتر نبود خودتان کمی از عقاید انحرافی آن‌ها را بازگو می‌کردید؟ این‌گونه سانسور و ممیزی و برخورد یک‌طرفه صرفاً بیانگر منطق ضعیف و زورگویی است. اجازه دهید مخاطب هم حق نظر و قضاوت داشته باشد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس