آخرین خبرها

فوتبال جهان

تکذیب درخواست
۶ کشور از سوی فیفا
فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درخواست ۶ کشور مبنی‌بر گرفتن میزبانی جام‌جهانی ۲۰۲۲ از قطر را تکذیب کرد. سایت لوکال مدعی شده بود که عربستان، یمن، موریتانیا، امارات، بحرین و مصر، نامه‌ای را به فیفا فرستادند و خواستندتا میزبانی جام‌جهانی٢٠٢٢ را از قطر بگیرند.


مارادونا با الفجیره آغاز کرد
دیگو مارادونا، اسطورۀ آرژانتینی فوتبال جهان روز گذشته رسماً کارش را به‌عنوان سرمربی تیم دسته‌اولی الفجیرۀ امارات آغاز کرد.مارادونا قرار است در این فصل با توجه به امکاناتی که تیم اماراتی در اختیارش می‌گذارد، این تیم را به لیگ برتر امارات برگرداند.


دعوت بونوچی از موراتا
﷯بونوچی، بازیکن تازه‌پیوسته به آ.ث میلان ایتالیا با موراتا تماس تلفنی داشته و از وی خواسته در اولین فرصت راهی میلان ایتالیا شود. بونوچی از موراتا خواسته وقت را تلف نکند و بیش از این هواداران میلان را منتظر نگذارد. وی به‌خاطر ترک یوونتوس و ملحق‌شدن به میلان خود‌به‌خود منفور تورین شده و اگر موراتا را نیز به میلان بکشاند، بیش ازپیش منفور خواهد بود.

مرگ ۸ نفر در فینال
لیگ سنگال
در دیدار نهایی لیگ سنگال میان هواداران دو تیم استاد مبور و یونیون اواکام، درگیری شدیدی رخ داد و باعث شد دیوار ورزشگاه ریزش کند که باعث جان‌باختن هشت نفر شد و بیش از پنجاه نفر از هواداران مصدوم شدند. این درگیری پس از سوت پایان بازی به وجود آمد و پس از ایجاد درگیری گرد‌وغبار زیادی بلند شد که دیوار ورزشگاه ریزش کرده بود.


انگلیس قهرمان اروپا شد
﷯تیم ملی فوتبال انگلیس در دیدار نهایی رقابت‌های زیر ١٩سال اروپا مقابل پرتغال به پیروزی رسید و فاتح رقابت‌های این ردۀ سنی در قارۀ اروپا شد. در این مسابقات که در گرجستان انجام شد، سه‌شیرهای جوان موفق شدند با نتیجۀ ٢ بر١ پیروز شوند. انگلیسی‌ها درحالی فاتح این مسابقات شدند که از دقیقۀ٨۶ با اخراج ادن ١٠نفره شده بودند.

لیخت‌اشتاینر
در فهرست گرگ‌ها
اشتفان لیخت‌‌اشتاینر مدافع ملی‌پوش و سوئیسی شاغل در کالچو، باوجودی‌که با بانوی پیر قرارداد دارد، اما نامش در فهرست خرید گر‌گ‌های بوندس‌لیگا به چشم می‌خورد. تیم فوتبال وولفسبورگ علاقه‌مند است این مدافع ٣٣ساله را که کاپیتان تیم ملی سوئیس نیز بوده، استخدام کند.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس