آخرین خبرها

ورزش مشهد

تأیید ورزشگاه امام‌رضا(ع) مشهد
رئیس سازمان لیگ در نامه‌ای به رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی، ورزشگاه ‏امام‌رضا(ع) این شهر را برای برگزاری رقابت‌های هفدهمین دورۀ لیگ برتر تأیید کرد.‏ در نامۀ حیدر بهاروند آمده است:‏ «با توجه به بازدید مسئول مسابقات سازمان لیگ از ورزشگاه امام‌رضا(ع) ‏شهر مشهد و با عنایت به شرایط و امکانات مناسب این ورزشگاه، برگزاری ‏مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه امام‌رضا(ع) از نظر این سازمان بلامانع ‏است.‏».


سیاه‌جامگان در ایفمارک
بازیکنان تیم سیاه‌جامگان برای انجام تست‌های پزشکی به ایفمارک رفتند. شاگردان اکبر میثاقیان پس از برگزاری اردویی ده‌روزه در کشور ترکیه، فاز دوم تمرینات خود را در تهران آغاز کردند. آن‌ها پس از پایان اردوی تهران که با چند دیدار دوستانه نیز همراه بود، دیروز به ایفمارک رفتند تا پس از انجام تست‌های پزشکی به مشهد بازگردند و برای شروع لیگ آماده شوند. علاوه‌بر سیاه‌جامگان، تیم پدیده نیز هفتۀ پیش میهمان ایفمارک بود تا به تست بدنی بازیکن‌های خود بپردازد.


آغاز کلاس‌های تابستانی در آستان قدس
با فرارسیدن فصل تابستان و اتمام سال تحصیلی، کلاس‎های آموزشی اوقات‌فراغت مؤسسۀ تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی در ٣۵ رشته ویژۀ دختران و پسران آغاز شد. طرح «قاصدان نجابت» نیز هم‌زمان با کلاس‌های اوقات‌فراغت تابستان٩۶ در این مؤسسه، اجرایی شده است. افزایش معرفت جوانان نسبت به معارف الهی و قرآنی، هدف اصلی برگزاری طرح قاصدان نجابت در ورزش است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس