آخرین خبرها

محمدرضا خلعتبری، مهاجم جدید پدیده ؛ هنوز از کی‌روش دلخورم!

مهاجم جدید تیم فوتبال پدیده بابت نرفتن به جام‌جهانی هنوز از کی‌روش دلخور است و اعتقاد دارد بعد از آن اتفاقات، فوتبالش تحت‌تأثیر قرار گرفته است. خط‌خوردن از فهرست تیم ملی یک‌روز قبل از اعزام به جام‌جهانی٢٠١۴ برای محمدرضا خلعتبری گران تمام شد، ستارۀ باتجربه‌ای که در ترکیب تیم ملی خوش درخشیده و امیدوار بود بتواند به رؤیای حضور در برزیل و جام‌جهانی برسد. حالا با گذشت ٣ سال از آن روزها خلعتبری هنوز از کی‌روش دلخور است و دلیل خط‌خوردنش را نمی‌داند. خلعتبری در لیگ هفدهم پیراهن تیم پدیده را برتن خواهد کرد.

برای اولین‌بار، پارسال موفق نبودم
سال گذشته من وضعیت خوبی را در فوتبال سپری نکردم. متأسفانه چیزهایی که در ذهنم بود و از خودم انتظار داشتم، برآورده نشد. به‌هر‌حال شاید برای هر بازیکنی این اتفاق بیفتد. من چهارده‌پانزده‌ سال در لیگ‌ برتر بازی کردم و پارسال اولین‌باری بود که این اتفاق برایم رخ داد و نتوانستم چندان موفق عمل کنم.
من در نیم‌فصل دوم برای سایپا بازی‌های خوبی انجام دادم، اما با حضور آقای دایی در لیست او قرار نداشتم و وقتی به باشگاه مراجعه کردم، به من گفتند باید تیم را ترک کنم. به‌هر‌حال این موضوع نظر دایی بود و به نظرش احترام می‌گذارم. او در تیم‌ ملی چند سال سرمربی‌ام بود و در پرسپولیس نیز کنارش کار کردم و من به این نظر دایی احترام می‌گذارم.

خاطرات خوبی در مشهد داشتم
من در اوایل فوتبالم دو سال برای ابومسلم بازی کردم و دوران خیلی خوبی در مشهد داشتم. قطعاً نسبت به آن سال‌ها شرایط فوتبال بسیار تغییر کرده، اما خاطرات خوبی که برایم باقی مانده بود، باعث شد وقتی پیشنهاد پدیده به دستم رسید، به این تیم بروم و پیراهن یک تیم مشهدی را بر تن کنم. پدیده شرایط خیلی خوبی دارد. بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته‌ایم و ازسوی‌دیگر اسکلت اصلی تیم در فصل گذشته حفظ شده است. بسیار امیدواریم که در لیگ هفدهم تیم قدرتمندی باشیم و حریفان را با مشکل مواجه کنیم. یک اردوی خوب در خارج از کشور داشتیم که بازیکنان به‌نحواحسن کارهای تاکتیکی را انجام دادند. چند بازی دوستانه نیز به هماهنگی نفرات کمک کرد و به‌طور‌کلی همه‌چیز در پدیده خوب پیش می‌رود و منتظر شروع رقابت‌های لیگ برتر هستیم.

گردان، نزدیک‌ترین دوست فوتبالی‌ام است
در پدیده هم‌تیمی‌های سابق زیادی دارم، اما شهاب گردان نزدیک‌ترین دوست فوتبالی من است. یادم می‌آید از ابومسلم، من و شهاب با هم بودیم و خاطرات زیادی را با هم داشتیم و حالا نیز دوباره با هم در یک تیم دیگر مشهد هستیم. در ذوب‌آهن و سپاهان نیز کنار هم بازی کردیم و فکر می‌کنم فقط یکی‌دو سال نتوانستیم در یک تیم بازی کنیم. امیدوارم امسال در پدیده هم بتوانیم فصل خوبی را پشت‌سر بگذاریم.

به خداحافظی از فوتبال فکر نمی‌کنم
به‌طور‌طبیعی با توجه به سن‌وسالی که دارم، شاید نتایج تست‌های جسمانی من مانند بازیکنان جوان نباشد، اما به‌طور‌کلی همۀ تست‌ها را با موفقیت پشت‌سر گذاشتم و هیچ مشکلی دراین‌باره وجود ندارد. خوشبختانه از نظر بدنی شرایط خوبی دارم و ان‎شاءا... بتوانم فصل خوبی را در پدیده پشت‌سر بگذارم. فعلا به تنهاچیزی که فکر می‌کنم، بازی‌کردن است. می‌خواهم اتفاقاتی را که پارسال رخ داد، جبران کنم. خداحافظی از فوتبال هرگز در ذهنم نیست و شک نکنید اگر همین‌طور سالم و سلامت باشم، سه‌چهار سال دیگر بازی خواهم کرد. امیدوارم بتوانم برای تیمم مفید باشم.

خط‌خوردنم از تیم ملی را باور نمی‌کنم
با گذشت سه سال از خط‌خوردنم از تیم‌ ملی، هنوز این اتفاق را باور نمی‌کنم. من در همۀ اردوهای قبل از جام‌جهانی حضور داشته‌ام، اما یک روز مانده به اعزام تیم ناگهان خط خوردم. حاشیه‌هایی که دربارۀ من در آن برهه به وجود آمد، هرگز درست نبود. چند روز قبل از آن اتفاق عکسی از من کنار موزیسین‌های حاضر در خارج از کشور منتشر شد که خیلی‌ها گفتند دلیل خط‌خوردنم آن موضوع بوده، اما هرگز این‌طور نبود و اصلا آن اتفاق مسئلۀ مهمی نبود که باعث کناررفتنم شود. من هنوز از کی‌روش دلخورم، به‌هر‌حال هشت سال در تیم‌ ملی بازی کردم و عملکردم مثبت بود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس