آخرین خبرها

گلایه سرپرست خانواری که دو سال است با کار موقت زندگی‌اش را می‌گذراند؛ تراژدی اخراج کارگران

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق روش‌های ذيل، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١

﷯ ٠٩٣٧٠٠٠۶٠۵ با عرض سلام وخسته نباشید، من کارگر یکی از کارخانه‌های شهرک صنعتی توس مشهد هستم، کارخانه به‌دلیل مشکل اقتصادی، من و تعدادی از همکاران را اخراج کرد و الان دوسال است که بیکار هستم و با کار ساعتی موقت زندگی را می‌چرخانم، تقاضا دارم و خواهش می‌کنم مدیران کار و کارفرمایان محترم برای ما کاری انجام دهند. تشکر
﷯٠٩١۵٠٠٠٨١٩ گرانی تا کجا؟ خونه متری ٧٠هزارتومان، شد متری ٣میلیون تومان. پراید٧میلیونی، شد ٢٠میلیون. بنزین صد تومن شد ١٠٠٠تومن. نان ۵٠تومان، شد ٣۵٠ تومان. قبر در بهشت رضا سال٨۴ نودهزارتومان بود الان شده یک‌میلیون و ٣٠٠!
شهروند: اینجا بولوار هفت تیر جلوی برج آرمیتاژ است، مدتی قبل جلوی برج ایستگاه ١٣٣ دایر شد ولی به‌دلیل حمایت‌نکردن و ناتوانی سازمان مربوطه ایستگاه را از رانندگان گرفتند و به آن سوی بولوار انتقال دادند و افسر گذاشتند. افسر هم به‌محض توقف تاکسی١٣٣جریمه می‌کند. اما متاسفانه تاکسی‌های گردشی به‌راحتی جلوی برج تجاری آرمیتاژ ایستادند، آن‌هم جلوی تابلوی توقف مطلقا ممنوع و عین خیالشان نیست. صدای رانندگان از این بی‌عدالتی‌ها درامده، لطفا یک گزارش مفصل از مشکلات تاکسی‌رانان ١٣٣تهیه فرمایید. دلشان خون است.
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٠۵ باسلام. مردم مسلمانِ ایران به یمن آیه شهادت، از آغاز اسلام تاکنون لباس شهادت به تن کرده‌اند و از ظالم نمی‌ترسند. چطور است که کره به داشتن تسلیحات هسته ای اذعان می‌کند و از آمریکا نمی‌ترسد و حتی در این اواخر مجریان تلویزیونش بالباس نظامی جلوی دوربین حاضر می‌شوند. آن‌وقت ما که در آسیا در خیلی از زمینه‌ها حرف اول را می‌زنیم، متاسفانه خیلی پیشرفت نمی‌کنیم. چرا؟ چون در کشور ما هنوز اختلاس‌های چندمیلیاردی آن هم توسط برخی مسئول‌نماها وجود دارد. تا کی این وضع ادامه دارد؟
﷯٠٩١۵٠٠٠٢٧٨ اگر درآمد درست توزیع بشه، بلایای طبیعی را خدا دفع می‌کنه و مجبور نمی‌شوید براى پلاسکو، زلزله و سیل خرج کنید.
﷯٠٩١۵٠٠٠٩١٢ باسلام، خواهشمندم پیگیر شوید. اگر واقعا این سهام؛ سهام عدالت است جانباز بیماری که نتوانسته ثبت‌نام کند و نیازمندان دیگر که ثبت‌نام نکردند از این سهام محرومند، پس چه عدالتی؟ خب یک مهلت برای ثبت‌نام مجدد بدهند. بنیاد جانبازان باید پیگیر باشد. ممنون
شهروند: سلام و خسته نباشید، امامیه٧(بولوار شهید نیک‌رفتار) باوجود آماده‌بودن این بولوار تا بولوار اندیشه، فقط تا بولوار حجاب بهره‌برداری شده و امتداد آن از حجاب تا بولوار اندیشه مدت‌هاست با بلوکه‌های بتنی مسدود است و بازگشایی نشده، درحالی‌که افتتاح کامل این بولوار می‌تواند درکاهش بار ترافیکی بزرگ‌راه امام علی(ع) و نیز سه‌راه اندیشه مؤثر باشد. چرا این بولوار به‌طور کامل بازگشایی نمی‌شود؟ متأسفانه همه روزه از حدود ساعت ٢تا۴عصر ترافیک بسیار سنگینی در بزرگ‌راه آزادی از سمت میدان استقلال به‌سمت بزرگ‌راه امام علی(ع) در محدوده میدان قائم ایجاد می‌شود که باعث بی‌نظمی و ترافیک شدیدی در بزرگ‌راه آزادی می‌شود. ضمن اینکه هم‌زمان ترافیک میدان فهمیده به‌سمت بزرگ‌راه امام علی(ع) نیز بسیار شدید و طولانی می‌شود. چرا پلیس راهور و سازمان ترافیک شهرداری برای حل این معضل همیشگی وارد عمل نمی‌شوند؟
﷯٠٩٠١٠٠٠۶۶٨ سلام شهرآرا، قابل توجه شرکت مخابرات ایرانسل. دیروز خانم بنده به‌خاطر تبلیغات، شارژهای درون‌شبکه‌ای که ٩هزارتومان می‌گیرند ٩٠هزار تومان مدت‌دار می‌دهند را خرید اما با اینکه مبلغ ٩هزار تومان کم کرد، ٩٠هزار تومان رو نداد! جناب مدیریت ایرانسل عزیز حالا بفرماید ما باید به کی اعتماد بکنیم؟
شهروند: سازمان تاکسی‌رانی فقط بازرس گذاشته و به‌عناوین مختلف جلوی تاکسی‌ها را می‌گیرد و به‌عناوین مختلف (در این رکودکاری شدید)جریمه می‌کند اما هیچ کاری برای تاکسی‌ران انجام نمی‌دهد. مظلوم‌ترین قشر جامعه تاکسی‌رانان هستند.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٨١٩ اتمام ۴هزار پروژه نیازمند١١هزار میلیارد اعتبار، یعنی وقتی می‌خواستن بسازن قیمت لگسوز ویلا باغشون رو برآورد کرده بودن و یادشون شد از پروژه! حالا سهامدار به جهنم، کندی ساخت و ساز پروژه‌ها معضل شده!


بازخورد
﷯٠٩١۵٠٠٠٢۴۶ بازخورد گفتگوی «نسبت به ظلم علیه کودکان سوری ساکت نماند» در صفحه۶. از مصاحبه با همسر شهید مدافع حرم تشکر می‌کنم. حقیقتا این‌ها به چه باور و اعتقادی رسیده‌اند که آرامش و امنیت بچه‌ها و کودکان سوریه را بر آرامش خانواده خود مقدم می‌شمارند. مردانی که یک‌تنه برای یک شهر پدر می‌شوند و جانشان را فدای حفظ امنیت حرم اهل بیت(ع) می‌کنند. درود بر شهید سیدی و همسر صبور و شیربچه‌های او.
﷯٠٩١۵٠٠٠٧۶٢ بازخورد مطلب «پایان جشنواره ثبت‌نام ریاست جمهوری» در صفحه٨. درحالی که همه و حتی مسئولین، قانون انتخابات در ایران را ناقص و مشکل‌دار می‌دانند، چرا با گذشت این همه سال اصلاح نمی‌شود! اینکه جوان ١۶ساله، پیرزن و پیرمرد باسن بالا، کم سواد و... به‌راحتی نام‌نویسی می‌کنند به نظر توهینی آشکار به این جایگاه است! چرا کاری که آخر انجام می‌شود، همان اول نمی‌شود که باعث اتلاف وقت، هزینه بالا، ناراحتی و کلی مسائل دیگر که حاصلی ندارد نشود.
﷯٠٩١۵٠٠٠٣۵٧ بازخورد مطلب « پایان جشنواره ثبت‌نام ریاست جمهوری» در صفحه٨. سلام. واقعا شرایط ثبت‌نام ریاست جمهوری افتضاح است. نباید اجازه بدن هر کسی از راه می‌رسه با مسخره‌بازی بره برای کاندیداتوری. در ضمن آقای احمدی‌نژاد با چه رویی میاد ثبت‌نام می‌کنه؟

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس