کوتاه تر از حادثه

خودکشی قاتل فیسبوکی
ایسنا: قاتلی که در ایالت اوهایوی آمریکا ویدئوی کشتن پیرمردی ٧۴ساله به‌ضرب گلوله را در فیسبوک منتشر کرده بود پس از تحت تعقیب قرار گرفتن از سوی پلیس پنسیلوانیا با شلیک گلوله خودکشی کرد.


۴۴ کشته
در سانحه جاده ای ‌هند
ایرنا: در پی سقوط یک دستگاه اتوبوس مسافربری به داخل رودخانه‌ای در ایالت هیماچال‌پرادش هندوستان ۴۴ نفر جان خود را از دست دادند. به‌گفته پلیس احتمال افزایش قربانیان این حادثه وجود دارد. نیروهای امدادی در جستجوی افراد مفقودشده در آب‌های این رودخانه هستند.


دوئل مرگبار وانت و پژو
مهر: در اثر تجاوز به چپ یک خودروی پیکان‌وانت در محور قائمیه استان فارس و برخورد آن با یک پژو پارس که در مسیر مخالف در حرکت بود چهار نفر کشته و سه نفر دیگر نیز زخمی شدند.


دستگیری عامل شهادت مأمور آبادانی
متهم فراری پرونده شهادت مأمور کلانتری ١٨ نیروی انتظامی آبادان با همکاری خانواده‌اش در مخفیگاهش دستگیر شد. گفتنی است مأمور نیروی انتظامی کلانتری ١٨ آبادان هنگام تعقیب این سارق سابقه‌دار به رودخانه بهمنشیر سقوط کرد و غرق شد.


١١ کشته
در حادثه دریای سیاه
ایرنا: یک کشتی باری با پرچم پاناما در منطقه روسیه‌ای دریای سیاه غرق شد. در اثر این حادثه ١١ سرنشین کشتی ناپدید شدند و تنها یک نفر از آنان نجات پیدا کرده است. گفتنی است این کشتی پیش از غرق شدن در یک پیام فوری دریافت کمک اضطراری را درخواست کرده است.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس