آخرین خبرها

روی خط حادثه

بازسازی جنایت در حر‌‌١٣
ابوعطا- سه برادر که با اسلحه ساچمه‌ای و شمشیر در شهرک شهید رجایی به مردی جوان حمله کرده و او را به قتل رسانده بودند، صحنه جنایت کورکورانه خود را روز گذشته بازسازی کردند.
به گزارش شهرآرا، صبح دیروز سه متهم به قتل یک جوان ٢١ساله در حالی به محل جنایت خود بازگشتند که چندسالی می‌شود از جنوب شرق کشور به مشهد مهاجرت کرده و در این محدوده ساکن هستند.
در حالی به دستور قاضی احمدی‌نژاد، بازسازی صحنه جنایت آغاز شد که یکی از این برادران اظهار کرد که ریشه این جنایت از دو سال قبل از یک کل‌کل‌ بچگانه میان آن‌ها و مقتول سر گذر کردن از این محل آغاز شده و او از آن‌ها خواسته دیگر از این محل عبور نکنند، کل‌کلی که چند نوبت درگیری نیز در پی داشته است.
این سه برادر که ٢١تا ٢٣ساله هستند به گفته خودشان هیچ‌گاه گمان نمی‌کرده اند که کارشان به اینجا بکشد و کسی را بکشند شب حادثه برای گرفتن انتقام به محل جنایت می‌روند و مقتول را در مقابل یک آرایشگاه در حال گفتگو با تلفن همراه پیدا می‌کنند که با تفنگ شکاری به سوی او شلیک می‌کنند و یکی از متهمان نیز با شمشیر به او حمله‌ور می‌شود و مقتول برای دفاع از خود با کف دست حملات شمشیر را دفع می‌کند اما چند ضربه به سر و صورتش می‌خورد و سپس این افراد پس از سرقت گوشی تلفن همراه مقتول متواری
می‌شوند.
متهمان که اصلا فکر نمی‌کردند این آرایشگاه مجهز به دوربین مداربسته باشد و آن‌ها به راحتی شناسایی شوند، در حالی در مخفیگاهشان در حال استراحت بودند که در فاصله همان شب تا صبح دستگیر می‌شوند.
با گزارش پزشکی قانونی مشخص شد که علت اصلی مرگ اصابت چند ساچمه به شکم مقتول بوده است که روز گذشته پس از تفهیم اتهام از سوی قاضی احمدی‌نژاد بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، صحنه جنایت برای روشن شدن جزئیات مبهم پرونده از سوی متهمان بازسازی شد.


راز فروش غذاهای ارزان‌قیمت برملا شد
راز یک رستوران که غذاهای ارزان‌قیمت با پرسی پنج هزار تومان به شهروندان سمنانی می‌فروخت، برملا شد.
پلیس سمنان در حالی در جستجوی یک باند حرفه‌ای سرقت در شهرستان سمنان بود که این سارقان انبارهای مردم را در این شهرستان خالی می‌کردند و اقلام خوراکی را می‌ربودند.
بررسی‌ها نشان داد که این سارقان تاکنون بیش از سه تن انواع مواد غذایی را سرقت کرده‌اند و برنج بیشترین کالای سرقتی بوده است که همین سرنخ باعث شد تا کارآگاهان پلیس آگاهی با این فرضیه که سارقان موادغذایی و برنج را به رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها می فروشند، فعالیت این واحدها را زیر نظر بگیرند.
پس از چندی ماموران با شناسایی و دستگیری یکی از واسطه‌‌های خرید برنج‌های سرقتی، توانستند متهم اصلی این پرونده را شناسایی و او را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
این متهم به فروش برنج‌های سرقتی به آشپزخانه‌ای در شهرستان سمنان اعتراف کرد که با حضور ماموران در این آشپزخانه حدود دو تن برنج با نشان‌ها و کیسه‌های مختلف و متنوع کشف
شد.
سارق برای انتقال برنج‌های سرقتی به این آشپزخانه که به فروش غذاهای ارزان‌قیمت با پرسی ۵هزار تومان معروف بود، از یک راننده آژانس کمک می‌گرفت که با شناسایی وی و بازدید از منزلش، بیش از یک تن برنج سرقتی کشف و به پلیس آگاهی منتقل شد.
با احضار دو نفر از صاحبان آشپزخانه مورد نظر که هر دو نیز سابقه‌دار هستند، متهمان به خرید ۶٠٠‌کیلوگرم برنج سرقتی از سارق دستگیرشده اعتراف کردند.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس