کشف محموله ٢۴٧کیلویی تریاک از سمند

مهدی قرآنی- عصر روز گذشته محموله ٢۴٧کیلویی مواد افیونی از یک خودروی سواری کشف شد.به‌گزارش شهرآرا، معاون دادستان و سرپرست دادسرای انقلاب مشهد با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر جابه‌جایی محموله سنگین مواد مخدر به‌وسیله یک دستگاه خودروی سواری سمند به مشهد دستورهای لازم صادرشد و تیمی از مأموران عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی وارد عمل شدند.
قاضی حسن حیدری افزود: مأموران در بررسی یکی از مبادی‌های ورودی شهر مشهد خودروی مورد‌نظر را که زن و مردی جوان سرنشین آن بودند شناسایی کردند و تحت تعقیب قرار دادند و در فرصت مناسب نسبت به متوقف کردن این سواری اقدام کردند.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی پس از اخطار «ایست» این خودرو را در کنار جاده متوقف کردند و مورد‌بازرسی قرار دادند که محموله‌ای به‌وزن ٢۴٧کیلو و ٣٠٠گرم مواد مخدر از نوع تریاک از آن کشف شد.
قاضی حیدری ادامه داد: در این عملیات ضربتی دو متهم که زن و شوهر بودند دستگیر و برای ادامه تحقیقات به مرکز فرماندهی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان منتقل  شدند.
معاون دادستان و سرپرست دادسرای انقلاب مشهد در پایان عنوان کرد: امروز دادسرا با افرادی که قصد حمل، نگهداری، جابه‌جایی، تهیه و توزیع مواد مخدر را داشته باشد با جدیت هرچه تمام‌تر و بدون هیچ مماشاتی برخورد  می‌‌کند.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس