آخرین خبرها

تعیین ضرب‌الاجل برای امنیت موسسه ثامن

ابوعطا- معاون دادستان و سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از تعیین ضرب‌الاجل برای موسسه مالی و اعتباری ثامن به جهت اجرایی کردن بسته حفاظتی ابلاغی به بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری در تمام شعب این موسسه خبر داد.
قاضی حیدری در گفتگوی اختصاصی با شهرآرا، در این باره گفت: آنچه در سرقت از موسسه مالی و اعتباری ثامن در خیابان چمن ٨٩ نمایان است، استفاده‌نکردن این شعبه از بسته امنیتی بوده است.
وی با اشاره به نبود نگهبان در این موسسه که از بازدارندگی بالایی برخوردار است، بیان کرد: در حال حاضر این موسسه تا رفع نواقص امنیتی پلمب شده است.
معاون دادستان و سرپرست دادسرای انقلاب مشهد در ادامه بیان کرد: البته طی ضرب‌الاجلی که برای مسئولان موسسه مالی و اعتباری ثامن در مشهد تعیین شده اگر بندهای حفاظتی را رعایت نکنند، تمام شعب این موسسه مالی و اعتباری نیز پلمب خواهند شد.
قاضی حیدری تصریح کرد: در سال گذشته که بسته امنیتی حفاظتی برای بانک‌ها از سوی معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان به بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری ارسال شد و بانک‌ها این بسته را لحاظ کردند، هیچ سرقت مسلحانه دیگری رخ نداد.
وی با هشدار به بانک‌ها و موسسات مالی که تاکنون نواقص امنیتی شعب خود را برطرف نکرده‌اند، گفت: اگر برای دادسرا مسجل شود که شعب بانک یا موسسه‌ای در این رابطه کم‌کاری کرده این شعب نیز پلمب خواهند شد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس