آخرین خبرها

لازم است برای زندگی عاطفی خود را از این افراد قایم کنید؛ پنهان‌کاری کنید

مشکلات زندگی مشترک تمامی ندارند اما باید حرف و حدیث‌های بین خود و همسرتان را بین خودتان نگه‌ دارید. وقتی حرف‌های خود را به دیگران می‌گویید، آن‌ها نیز به بقیه انتقال می‌دهند و همه از مسائل خصوصی شما آگاه می شوند. برای حفظ زندگی خودتان هم که شده مسائلتان را از این دسته آدم‌های اطرافتان پنهان نگه‌ دارید.
﷯ همکاران هرگز: در مورد زندگی عاطفی و مسائل عشقی خود با همکارانتان صحبت نکنید زیرا ممکن است موجب حسادت آن‌ها شود و به شما توصیه‌هایی بکنند که منجر به خراب شدن رابطه‌تان می‌شود. این نوع خبرچینی‌ها در مکان‌های کاری بسیار رایج است و ممکن است برای موقعیت کاری شما هم خطر داشته باشد.
﷯ دوستان ناراضی: اگر دوستی دارید که از زندگی خود راضی نیست هرگز با او سخن نگویید. افراد ناراضی همیشه سعی می‌کنند مسائل منفی و ناراحت‌کننده رابطه را مطرح کنند و باعث بدبینی و ناراحتی هم می‌شوند. توجه داشته باشید در ابتدای آغاز یک رابطه، نظرات اطرافیان تاثیر بسیاری روی طرز فکر و تصورات شما می‌گذارد.
﷯ با پدر و مادرتان: وقتی پدرتان در مورد زندگی شما سوال می‌پرسد، سعی کنید خیلی سرپوشیده به او چیزهایی بگویید. پدر به طور ذاتی حالت مدافع و محافظ دارد به همین دلیل، دنبال ایراد و مشکل در فرد مورد علاقه شما می‌شود. به خاطر داشته باشید هرگز در مقابل مادر، خواهر یا دوستان صمیمی خود در مورد همسرتان بد نگویید زیرا همیشه این مسائل در ذهنشان باقی می‌ماند.
﷯ پدر یا مادر همسرتان: بدترین افرادی که برای درددل در مورد زندگی عاطفی انتخاب می‌کنید، پدر یا مادر همسر شما هستند. آن‌ها در مورد مشکلاتی که با همسر یا نامزد خود دارید راهنمایی درستی به شما نمی‌دهند.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس