آخرین خبرها

دریچه

اقبال سینما‌ها
به فیلم «شهاب حسینی»
اکران دوم نوروزی با فیلم «امتحان نهایی» در سینماها آغاز شد. این فیلم در گروه آزاد از چهارشنبه٣٠فروردین، به نمایش درآمد و به دلیل حضور شهاب حسینی در یکی از نقش‌های اصلی فیلم، تعداد سینماهایی که به این فیلم اختصاص یافته، مناسب است. فیلم، داستان یک معلم ریاضی را روایت می‌کند که برای تدریس خصوصی به خانه شاگردش می‌رود و همین امر باعث آشنایی او با مادر بچه می‌شود. در این فیلم شهاب حسینی و لیلا زارع به ایفای نقش‌های اصلی می‌پردازند.


«ناخدا خورشید»
دوباره جان گرفت
نسخه اصلاح‌شده فیلم «ناخدا خورشید» که به سفارش فیلم‌خانه ملی ایران در «استودیو روشنا» انجام شده است، در حالی به‌زودی رونمایی می‌شود که ناصر تقوایی همواره نسبت به کیفیت و نحوه بازپخش نمایش فیلمش انتقاد داشته است. به گزارش ایسنا، نسخه بازسازی‌شده فیلم «ناخدا خورشید» قرار است دوم اردیبهشت‌ در سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش گذاشته شود. ناصر تقوایی «ناخدا خورشید» را در سال١٣۶۵ با اقتباس از داستان مشهور «داشتن و نداشتن» نوشته ارنست همینگوی و با نقش‌آفرینی داریوش ارجمند، علی نصیریان و سعید پورصمیمی ساخته است.


«قصه‌های من و بابام» زنده می‌شود
رامین بهادری کارگردان عرصه انیمیشن از ساخت مجموعه انیمیشنی با عنوان «قصه‌های من و بابام» و نگارش فیلم‌نامه «ای. او. پلاون» سخن گفت. رامین بهادری کارگردان عرصه انیمیشن در گفتگو با مهر درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر مشغول ساخت یک مجموعه انیمیشن با عنوان «قصه‌های من و بابام» هستم که تاکنون سه قسمت آن را بر مبنای همان تصاویری که در کتابی با عنوان «پدر و پسر» توسط اریش اُزر به تصویر درآمده است، با تکنیک دوبعدی ساخته‌ایم.


«خسته نباشید!»
در «روز زمین» آمریکا
فیلم سینمایی «خسته نباشید!» در بخش رقابتی جشنواره بین‌المللی «روز زمین» آمریکا به نمایش در می‌آید.سومین دوره جشنواره بین‌المللی «روز زمین» از ۳۰فروردین الی یک‌اردیبهشت در آمریکا برگزار می‌شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس