آخرین خبرها

شبکه

پخش «جان جان‌ها»
از شبکه٢
مجموعه انیمیشن تلویزیونی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «جان جان‌ها» هر پنجشنبه از شبکه٢ پخش می‌شود. به گزارش فارس، تاکنون ٩قسمت از این مجموعه تلویزیونی آماده پخش شده و قرار است ساعت ١٣:۵٠ روز پنجشنبه ٣١فروردین ١٣٩۶ اولین قسمت آن با عنوان «حمام» با موضوع نگاه والدین به گذشته، در برنامه «با ما بیا» (عمو مهربان و خاله رویا) در این شبکه نمایش داده شود.


سریال «نفس»
متوقف نشده است
در پی حادثه‌ای که برای یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی «نفس» پیش آمد، کارگردان این سریال اعلام کرد که تصویربرداری متوقف نشده است. ساناز سعیدی که ابتدای هفته حین ضبط سریال در صحنه تصویربرداری دچار حادثه شده بود، روز گذشته از بیمارستان مرخص شد و به‌زودی ساخت آخرین بخش‌های باقی مانده از سریال «نفس» از سر گرفته می‌شود.


تولید «پرواز در ارتفاع صفر» در سراشیبی پایان
تهیه‌کننده «پرواز در ارتفاع صفر» گفت: به دلیل حساسیت بالایی که در نگارش دیالوگ‌ها وجود دارد، امیر خلیلی مشاور نیروی هوایی در این سریال با ما همراه هستند. «محمد نشاط» تهیه‌کننده سریال «پرواز در ارتفاع صفر» به کارگردانی عبدالحسن برزیده در گفتگو با فارس، گفت: تصویربرداری این سریال رو به پایان است و غیر از سکانس‌هایی که قرار است در پایگاه هوایی اصفهان مقابل دوربین برود، تمامی سکانس‌ها ضبط شده است. علی عمرانی، شاهرخ استخری، عمار تفتی، سوگل خلیق و محمد عمرانی از بازیگران اصلی سریال پرواز در ارتفاع صفر
هستند.


آغاز پخش «طلوع»
و «چرخ» در سال جدید
گروه دانش شبکه۴ سیما پخش دو مجله صبحگاهی و عصرگاهی «طلوع» و «چرخ» را از هفته اول اردیبهشت آغاز می‌کند. اولین قسمت از برنامه «طلوع» شبکه۴ به تهیه‌کنندگی علی خسروی در سال جدید از ٢اردیبهشت روی آنتن می‌رود و طبق روال سال گذشته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٧ تا ٨ بامداد به صورت زنده پخش می‌شود.مجله علمی «چرخ» که تلاش می‌کند با حضور چهره‌های علمی و پژوهشی به رویدادهای علمی بپردازد، از شنبه پخش آن در سال جدید آغاز می‌شود. در برنامه ٢اردیبهشت، شهریار ربانی مجری برنامه در گفتگو با دکتر مهدی زارع استاد دانشگاه به موضوع زمین‌شناختی ایران می‌پردازد.


«روزهای بهتر» در انتظار شجره و صدیق‌شریف
پخش اپیزود «بیم و امید» از مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» از روز جمعه (اول اردیبهشت ) آغاز می‌شود. قصه بیم و امید در شش قسمت تولید شده است که از جمعه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۰ به روی آنتن می‌رود. فخرالدین صدیق‌شریف و صدرالدین شجره در این اپیزود بازی می‌کنند.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس