از «اعتصاب استقلالی‌ها به‌خاطر شامپو » تا «فروش ماهی قرمز همراه با گارانتی»!

﷯ محمدحسین مهدویان، کارگردان‌ «ماجرای نیمروز» که با ساخت مستند «آخرین روزهای زمستان» (زندگی شهیدحسن باقری) مشهور شد، در صفحه اینستاگرامش تولدشصت سالگی شهید را تبریک گفت.
وی نوشت: تولدت مبارک رفیق؛ اگر پیش ما مونده بودی، امروز شصت سالت تموم می‌شد. ولی حتما کنار خدا بیشتر بهت خوش می‌گذره. به هر حال من روز تولدت رو یادم نرفته بود. یادت هنوزم تو دل خیلیا زنده مونده.
﷯تقسیم موز توسط مورینیو حین دیداربا منچستر با روستوف سوژه رسانه‌ها شد.
در جریان این دیدار که بازیکن ایرانی روستوف، سردار آزمون هم در میدان حضور داشت، سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد به تقسیم‌کردن موز میان بازیکنان و شاگردانش پرداخت.
﷯مسئولان باشگاه استقلال کار بسیار عجیبی انجام دادند. آن‌ها به جای پول و مطالبات بازیکنان، بسته‌ای را در آستانه عید به آن‌ها اهدا کردند که به‌شدت ناراحتی بازیکنان را در پی داشت.
ظاهرا بازیکنان استقلال منتظر دریافتی‌های خود بودند، اما با بسته‌هایی روبه‌رو شدند که در آن شامپو و دیگر اقلام عجیب و غریب دیده می‌شد. آن‌ها بعد از این اتفاق دوباره دست به اعتصاب زدند و برای چندمین‌بار در طی یک هفته اخیر بود که تمرینات استقلالی‌ها تعطیل شد.
﷯بازیکن تیم‌ملی مترجم کی‌روش شد.
در تمرین اخیر تیم ملی به دلیل نبود مترجم برای کی‌روش، پژمان منتظری صحبت‌های کارلوس را برای بازیکنان ترجمه کرد.
﷯دکتر علی باغبانیان استاد دانشگاه و نماینده دوره سوم مجلس شورای اسلامی، عکسی از آخرین نسخه‌ای که افشین یداللهی در مقام پزشک نوشته بود را در اینستاگرامش منتشر کرد.
﷯کریستیانو رونالدو در زادگاهش بارها به طرق مختلف مورد تجلیل قرار گرفته اما این‌بار به‌نوع ویژه‌ای سران پرتغالی قصد تجلیل از این بازیکن را دارند.
قرار است در روز ٢٩مارس فرودگاه شهر مادیرا رسما به نام کریستیانو رونالدو تغییر کند. ستاره پرتغالی به‌دلیل قهرمانی اخیر همراه با تیم ملی کشورش در بازی‌های یورو قرار است مورد تجلیل قرار
بگیرد.
﷯مرد چینی ساکن شهر «ارومچی» برای درخواست ازدواج از نامزدش، ۱۵۹هزار دلار برای خرید سنگ ۳۳تنی هزینه کرد تا نظر موافق او را بگیرد.
این داماد شگفتی‌ساز برای خرید شهاب‌سنگ ٣٣تنی ١۵٩هزار دلار پول پرداخت کرده است.
داماد در این باره گفت: او همیشه دوست داشت تا یک حلقه سنگ‌نشان بزرگ داشته باشد و من آرزویش را به حقیقت نزدیک کردم. این رویداد دیدنی در استان «ارومچی» در سین کیانگ رخ داده و و عروس نیز به داماد جواب بله داد.
﷯سایت‌های خبری عکسی از یک دسر ٩۵میلیون تومانی منتشر کردند.
این دسر شکلاتی در رستوران سرنتیپیتی واقع در منهتن سرو می‌شود. جالب است بدانید که برای ساخت آن از طلا و ١۴شکلات کمیاب و ناشناخته از آفریقا و آمریکای جنوبی استفاده شده است.
﷯براساس تحقیقات محققان، یک مرد چینی ٢۵۶سال عمر کرده، وی در اواخر سال‌های ۱۶۶۷ به دنیا آمده و تا سال‌ ۱۹۲۸ زندگی کرده است.
آقای لی در طول عمر خود ۲۳بار ازدواج کرده و حدود ۹۲فرزند و نوه داشته است.
او در طول عمر خود گیاه‌شناس بوده و از انواع میوه و سبزیجات کوهی از جمله انواع توت، چای سبز و ریشه جنسینگ تغذیه کرده است.
﷯عکس جالبی از فروش ماهی قرمز با گارانتی تعویض منتشر شده است.
از نکات جالب توجه آنکه فرد فروشنده عنوان کرده است: «ارائه جسدماهی هنگام تعویض الزامی است.»

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس