اخبار

آزادسازی ۵٠٠ هکتار از بستر رودخانه‌ها
گروه خبر- مدیر رودخانه‌ها و سواحل شرکت آب‌منطقه‌ای خراسان‌رضوی از آزادسازی و سامان‌دهی ۵٠٠هکتار از اراضی رودخانه‌های سطح استان در ۶‌ماهه اول سال٩۵ خبر داد. به‌گزارش شهرآرا، حمید میرقاسمی اعلام کرد: متوسط آزادسازی و سامان‌دهی رودخانه‌ها در سال‌های قبل از٩۴، حدود ۴٠ هکتار در سال بوده است که این رقم در سال٩۴، ٩١٧ هکتار و در ۶ماهه اول سال٩۵، ۵٠٠ هکتار است.
مدیر رودخانه‌ها و سواحل شرکت آب‌منطقه‌ای خراسان‌رضوی ادامه داد: پارسال١١٠٠ هکتار زمین رودخانه ها در سطح کشور آزادسازی شده که ٩١٧ هکتار آن مربوط به خراسان رضوی بوده است که حدود ٩۴ درصد کل این سطح را شامل می شود.


اولین و بزرگ‌ترین هایپرمیوه شرق کشور
گروه خبر- با توجه به راه‌اندازی اولین و بزرگ‌ترین هایپرمیوه شرق کشور، بازار میوه و تره‌بار شهر ما (پامچال) واقع‌در چهارراه مخابرات قاسم‌آباد از روز یکشنبه ١٩دی‌ماه تا نیمه اسفند سال جاری به‌طور‌موقت تعطیل شد تا سازه این بازار به روز‌رسانی شود. به‌گزارش شهرآرا، با اتمام احداث سازه جدید این بازار به مساحت ٧٢٠مترمربع، اولین و بزرگ‌ترین هایپرمیوه در شرق کشور به بهره‌برداری خواهد
رسید. وی با بیان اینکه این بازار اولین بازار میوه و تره‌بار شهرداری مشهد است، افزود: طراحی سازه جدید این بازار انجام شده و عملیات عمرانی آن تا نیمه اسفند سال جاری به اتمام می‌رسد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس