سلفی های بی موقع!

﷯ سایت‌های خبری عکس‌هایی را با تیتر «جای خالی آیت‌ا... هاشمی پشت سر رهبر انقلاب» منتشر کردند.
آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی، معمولا در نمازهایی که به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می‌شد، پشت سر ایشان قرار داشت اما دیروز جای او پشت سر ایشان خالی بود.
﷯«ماتسوری سوزیکا» سفیر ژاپن در افغانستان با تعظیم در مقابل عکس آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی و نوشتن دستخطی به زبان فارسی به ارتحال مرحوم آیت‌ا... هاشمی ادای احترام کرد.
سفیر ژاپن در کابل نوشت: «درگذشت جناب آقای اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران را با کمال تاسف تسلیت عرض می‌کنم. با یاد شیرین آشنایی با ایشان.١٠ژانویه ٢٠١٧ -ماتسوری سوزیکا-سفیر ژاپن در افغانستان»
﷯تصویری از نمایی از اتاق آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی منتشر شده است که نشان می‌دهد به جای آیت‌ا...، تصویر او در این اتاق قرار گرفته است.
﷯عکس‌هایی از داربست‌های فروریخته و خم شده اطراف دانشگاه تهران بر اثر سیل جمعیت در تشییع پیکر هاشمی رفسنجانی منتشر شده است.
﷯مجری برنامه٩٠، برنامه این هفته را با تسلیت به ملت ایران و خانواده رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام آغاز کرد.
عادل فردوسی‌پور برنامه٩٠ این هفته را با گفتن چنین عبارتی آغاز کرد: « ضایعه تلخ درگذشت علی‌اکبر هاشمی‌رفسنجانی را تسلیت عرض می‌کنم، جای خالی ایشان قطعا در آینده سیاسی کشور احساس می‌شود.»
﷯اخبار منتشر شده درباره پیام توئیتری دونالد ترامپ برای درگذشت هاشمی تکذیب شد.
﷯میزان نوشت: به نوشته‌ گینس، ١٠میلیون و ٢٠٠هزار نفر که حدود یک‌ششم کل جمعیت ایران بود، در مراسم تشییع امام(ره) شرکت کردند.
﷯ عکسی از وزیر بهداشت در حال معاینه آیت‌ا... امامی‌کاشانی پس از خاک‌سپاری آیت‌ا... هاشمی منتشر شده است.
مراسم تدفین آیت‌ا... هاشمی در حالی انجام شد که آیت‌ا... امامی‌کاشانی هنگام مراسم خاک‌سپاری از حال رفتند.
﷯تصویر عجیبی از مردی که با پیکر مرحوم هاشمی رفسنجانی در حاشیه مراسم وداع در جماران سلفی گرفت منتشر شده است.
در طول سال های اخیر سلفی گرفتن برخی افراد در مراسم های عزاداری با نقدهای بسیاری همراه بوده است.
﷯در پی انتشار فیلم تقطیع‌شده‌ای از گفتگوی مهدی هاشمی‌رفسنجانی با رئیس سازمان صداوسیما، وی توضیحی را منتشر کرد.
مهدی هاشمی گفت: صبح امروز هنگام حمل پیکر آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی، در حال گفتگویی با آقای علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما در رابطه با هماهنگی‌های لازم برای اطلاع‌رسانی مراسم تشییع و تدفین آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی بودم که انتشار تصاویر تقطیع شده آن، همراه با مطالبی بی‌اساس موجب بروز شایعات شده است، در حالی که ایشان در حیاط منزل میهمان ما بوده و از مدیران اجرایی دولت سازندگی محسوب می‌شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس